Віза в Чилі для українців [Неактуально, з 21.11.2015 безвізовий режим між країнами.]

Коротко і по факту – в Україні візу не видають, прийдеться їхати в Москву ( є варіант з Варшавою і Будапештом, але отримати візу там є цілим випробуванням, про це нижче). Не звертайтесь до будь-яких агенств – з Вас вони здеруть втричі більше, ніж офіційна вартість візи, яка  є не з дешевих. Вартість візи – 85 долларів за однократну візу ( про неї буде йти мова) та 200 долларів за мультивізу.

Покрокова інструкція по отриманні чилійської візи :

1) Реєструємось на сайті https://sac.minrel.gov.cl/ciudadanos

* в полі “Mission” є можливість вибрати місце подачі документів – Варшава,Москва,Будапешт. Спочатку ми хотіли робити через Варшаву,  але там все складно – поляки вимагають безліч документів, особистий прийом, додзвонитись до людини, яка відповідає за візи була майже неможливо ( вона завжди не на робочому місці) ,тому, як і більшість інших українців, ми вирішили робити через Москву.

2) Після реєстрації заходимо в особистий кабінет, нажимаємо *Register Request* , далі *Type of application  – Visas*

3) На цьому кроці у Вас вискочить візова анкета, яку необхідно заповнити для отримання візи.

Нічого важкого в заповненні немає, лише деякі нюанси – в полях Employer s address or workplace in Chile  та Employer s city or workplace in Chile ми вводили *No Activity* ,в поле  Observation описали наш маршрут. В поле Attach online files ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно прикласти скан закордонного паспорту, авіаквитки , підтвердження бронювання готелю ( можна лише на декілька днів та неоплачене, booking підходить) та виписку з банку

Після заповнення анкети нажимаємо Send Application.

4) Після заповнення і відправки анкети заходимо в Application Record і бачимо наш статус заявки :

5) Як тільки статус заявки буде “Payable” , можна їхати в Москву оплачувати та отримувати візу,попередньо  домовившись з консульством.  Термін розгляду анкети – до 14 робочих днів. Як робили ми ( радимо так діяти і іншим) – після  відправлення анкети написали на пошту katiat@col.ru працівнику консульства Екатерине , що ми відправили нашу заявку і щоб вона перевірила, чи все у нормі. Знову ж таки, якщо все в нормі – чекаєте статус “Payable”  і домовляєтесь з Екатериною ( чи кимось іншим, телефон можна знайти в мережі) про Ваш приїзд в консульство.

6) Візу ставлять в той же день, коли оплата. Ви приїзджаєте в консульство ( обов’язково мати з собою закордонний  паспорт та копію українського паспорту) ,берете довідку для оплати і оплачуєте в вказаному Вам банку 85 чи 200 долларів ЛИШЕ У РУБЛЯХ! Після оплати повертаєтесь в консульство і Вам вклеюють візу. Особиста явка НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ , подати документи може будь-яка особа без жодних довіреностей! Особисто ми передавали паспорт через провідника потяга до нашого знайомого в Москві, який зробив це все і відправив паспорт назад тим же потягом!

7) На візі буде вказана дата отримання, віза дійсна з моменту в’їзду на ту кількість днів, яку Ви вказали в анкеті. Податись на візу можна не швидше,ніж за 90 днів до запланованого в’їзду в Чилі.

От і все – нічого складного. Особисто ми радимо відвідати цю чудову країну з унікальним географічним положенням і неймовірною природою – це будуть одні з найкращих спогадів у Вашому житті!


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: