Інструкція як отримати візу до В’єтнаму по прильоту.

Найпростіший та найдешевший спосіб отримання візи!

Плануючи мандрівку по Азії наш орієнтовний маршрут був Таїланд-Камбоджа-В’єтнам, все пересування виключно “по землі”. Зацікавившись вартістю виготовлення в’єтнамської візи у Камбоджі були неприємно здивовані – на форумах були цифри 50…60 доларів, тому було вирішено летіти з Бангкока в Хо Ши Мін за 40 дол і отримати візу по прильоту за 25 дол – в результаті виходить та сама ціна, тільки набагато простіший процес оформлення візи та транспортування 🙂


Для отримання візи необхідні:

  • Фото розміром 4 на 6 см ( усюди пишеться про два фото, в нас взяли лише одне).
  • Заповнена анкета ( можна заповнити в аеропорту, ми ж заздалегідь завантажили її та заповнили).
  • Запрошення для візи.
  • 25$ (для одноразової візи на місяць).

Якщо з фото і оплатою все зрозуміло, анкета теж жодних труднощів не викликає – відверто кажучи, ми заповнювали її як-небудь, крім пунктів про тривалість візи та паспортні дані.

Найскладніша ( відносно) річ – запрошення.  Насправді, якщо загугливши “Vietnam Invitation letter“, ви отримаєте десятки сервісів які за +- ідентичну ціна за 1-3 дні зроблять це запрошення,  ми ж виготовили запрошення на vietnamvisapro.net

Вартість запрошення залежить від типу візи та терміну виготовлення запрошення, стандартне запрошення ( на одноразову візу на 30 днів, виготовлення протягом 2 робочих днів)  коштує усього 6$.

Розписувати процес подачі заявки на запрошення немає змісту – там все супер просто, немає можливості заповнити щось не так 🙂 . Після оформлення та оплати заявки протягом декількох годин на пошту прийде підтвердження про оплату, а протягом 1-2 днів – лист з запрошенням, яке необхідно роздрукувати.

Запрошення вам прийде у вигляді додатку до листа (jpg файли), де буде перелік людей і паспортні дані, кому надано запрошення. В нашому випадку ( і судячи по відгуках інших людей) , в списку будете не лише ви, а безліч інших  невідомих вам людей, тому не лякайтесь цього, просто роздрукуйте усі листки з додатку, цього буде достатньо 🙂

ВАЖЛИВО: Радимо не відкладати цей процес до остатнього, як мінімум по тій причині, що можна попасти на якесь національне свято ( як ми попали на в’єтнамський Новий Рік), коли агентство тиждень не працювало.

Якщо раптом лист вам не прийшов – не забудьте перевірити папку “СПАМ” 🙂


Далі в аеропорту по прильоту просто йдете до стійки “Visa on Arrival” (“Landing Visa” в аеропорту Хо Ши Міна) з усіма документами, вручаєте їх візовому офіцеру, чекаєте орієнтовно 10-30 хв, коли вас закличуть ( по гучномовцю промовлять ваше Ім’я Прізвище) до каси для оплати та отримання паспорта з візою.

В нас ще в аеропорті Бангкоку на посадці питали про візу, коли почули про Visa On Arrival – попросили показати запрошення і дуже дотошно все перевіряли – просто майте на увазі.


Загалом процес отримання візи в В’єтнам по прильоту супер простий, основне не забути виготовити запрошення 🙂


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: