Валенсія з України всього від 64 Євро в обидві сторони!

Дешеві перельоти до Валенсії на стику січня-лютого прийдешнього року!

Маври називали Валенсію з її м’яким кліматом і прекрасною природою раєм на землі.  А ще тут знаходиться найбільший в Європі океанаріум, “Місто мистецтв і наук” – одна з візитівок Валенсії і ще можна перерахувати безліч причин, чому варто полетіти до Валенсії – не однією Барселоною, Мадридом та курортними місцями цікава Іспанія 🙂


Назва авікомпанії: Ryanair. + Wizzair


Доступні дати для подорожі: Січень – Лютий 2019 року


Приклад бронювання: 

Переглянути усі доступні варіанти можна за цим посиланням.


Проживання шукаємо на пошуковику HotelsCombined,  найдешевші варіанти коштують всього 72 Євро за 2хмісний номер на 3 ночі, до прикладу, в Constitucion Guesthouse!


Правила перевезення багажу по даному тарифі:

WIzzair:

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x30x20 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x23 см, пасажирам прийдеться викупити Wizz Priority, який коштуватиме від 5 Євро.

Або ж від 7 Євро при бронюванні квитка можна буде купити право  перевезення багажу вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).

Ryanair:

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x20x25 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x20 см та вагою до 10 кг, пасажирам прийдеться викупити Priority Boarding, який коштуватиме 6 Євро при бронювання квитка та 8 Євро при проходженні онлайн-реєстрації на рейс.

Або ж за 8 Євро при бронюванні квитка/10 Євро при онлайн-реєстрації на рейс можна буде купити право  перевезення багажу розміром до  55x40x20 см та вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


Віза для подорожі: Для відвідання  Іспанії та транзитних країн віза не потрібна при наявності біометричного паспорту.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: