Авіа з України в Рим від 48 Євро в дві сторони!

Низькі ціни на перельотах з Києва та Львова до Риму!

Якщо ви як і ми любите Італію, але як і ми не любите Мілан ( навіть якщо переліт коштує всього 44 Євро, про що ми писали раніше) – ми знайшли для вас чудову пропозицію на перельоти до Риму зі Львова та Києва по ціні всього від 48 Євро!


Назва авікомпанії: Wizzair, Ryanair.


Доступні дати для подорожі: Січень – Лютий 2019 року


Приклад бронювання: 

Переглянути усі доступні варіанти можна за цим посиланням.

Для отримання знижки у розмірі 10 Євро обирайте цікавий варіант і на сторінці оплати клікаємо “Redeem Promo Code” та вводимо промокод “KIWICOM10” – діє лиша на бронювання вартістю від 50 Євро.

УВАГА: Перед бронюванням обов’язково перевіряйте чи немає транзиту через Лондон – у такому випадку без британської візи вас просто не посадять на рейс.


Проживання шукаємо на пошуковику HotelsCombined,  найдешевші варіанти коштують всього 75 Євро за 2хмісний номер на 4 ночі, до прикладу, в готелі Fidene!


Правила перевезення багажу по даному тарифі:

WIzzair:

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x30x20 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x23 см, пасажирам прийдеться викупити Wizz Priority, який коштуватиме від 5 Євро.

Або ж від 7 Євро при бронюванні квитка можна буде купити право  перевезення багажу вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).

Ryanair:

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x20x25 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x20 см та вагою до 10 кг, пасажирам прийдеться викупити Priority Boarding, який коштуватиме 6 Євро при бронювання квитка та 8 Євро при проходженні онлайн-реєстрації на рейс.

Або ж за 8 Євро при бронюванні квитка/10 Євро при онлайн-реєстрації на рейс можна буде купити право  перевезення багажу розміром до  55x40x20 см та вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


Віза для подорожі: Для відвідання  Італії  та транзитних країн віза не потрібна при наявності біометричного паспорту.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: