Португалія з України всього від 67 Євро!

Летимо до казкової Лісабона/Порто/Фару по хорошій ціні!

Знову є дешеві квитки з Києва до Лісабону або Порто та поверненням до Львова з Порто чи Фару! По дорозі в Португалію у нас довга денна стиковка в Берліні – встигаємо з’їсти знамениті ковбаски з пивом, по дорозі назад – нічна стиковка в Дюссельдорфі.


Назва авіакомпанії: Ryanair, Wizzair.


Доступні дати для подорожі: Січень 2018 року


Приклади бронювань:

Переглянути усі доступні варіанти на перельоти можна за цим посиланням.

Ми радимо звертати увагу лише на варіанти з вильотом з Києва о 6-й ранку – тоді не буде нічної стиковки по дорозі “туди”.


Дешеві варіанти проживання шукаємо на пошуковику HotelsCombined.


Правила перевезення багажу по даному тарифі:

Wizzair.

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x30x20 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x23 см, пасажирам прийдеться викупити Wizz Priority, який коштуватиме від 5 Євро за переліт.

Або ж від 7 Євро при бронюванні квитка ( за один сегмент) можна буде купити право  перевезення багажу вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).

Ryanair.

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x20x25 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x20 см та вагою до 10 кг, пасажирам прийдеться викупити Priority Boarding, який коштуватиме 6 Євро при бронювання квитка та 8 Євро при проходженні онлайн-реєстрації на рейс ( ціна вказана за один сегмент).

Або ж за 8 Євро при бронюванні квитка/10 Євро при онлайн-реєстрації на переліт можна буде купити право  перевезення багажу розміром до  55x40x20 см та вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


Віза для подорожі: Для відвідин  Португалії та транзитних країн віза не потрібна за наявності біометричного закордонного паспорту.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: