Ціновий рекорд! Португалія з України від 46 Євро!

Таких дешевих перельотів ще не було!

Знову знизились ціни на перельоти зі Львова та Києва до різних португальських міст  транзитом через різні німецькі міста.

Ми спеціально налаштували фільтри так, щоб при перельоті туди у вас не було нічних стиковок, проте уникнути її при повороті назад – на жаль, неможливо.

Проте ціна і так халявна, мерщій бронювати!


Назва авіакомпанії: Ryanair, Wizzair.


Доступні дати для подорожі: Січень-Лютий 2018 року


Приклади бронювань:

Переглянути усі доступні варіанти з перебуванням у Португалії 4-7 днів можна за цим посиланням.

Переглянути усі доступні варіанти з перебуванням у Португалії 7-12 днів можна за цим посиланням

Рекомендований список житла для бронювання:

 • Порто. Dear Porto Guest House. Рейтинг 8.1 з 10 на основі 229 відгуків, розміщений майже у самому центрі міста, 28 Євро/ніч за 2хмісний номер.
 • Лісабон. Residencial Joao XXI. Рейтинг 7.1 з 10 на основі 1027 відгуків, 1.4 км від центра міста, 28 Євро/ніч за 2хмісний номер.
 • Фаро. Residencial Condado. Рейтинг 7 на основі 93 відгуків, 0.7 км від центра міста, 28 Євро/ніч за 2хмісний номер.

  Правила перевезення багажу по даному тарифі:

  Wizzair.

  Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x30x20 см.

  Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x23 см, пасажирам прийдеться викупити Wizz Priority, який коштуватиме від 5 Євро за переліт.

  Або ж від 7 Євро при бронюванні квитка ( за один сегмент) можна буде купити право  перевезення багажу вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).

  Ryanair.

  Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x20x25 см.

  Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x20 см та вагою до 10 кг, пасажирам прийдеться викупити Priority Boarding, який коштуватиме 6 Євро при бронювання квитка та 8 Євро при проходженні онлайн-реєстрації на рейс ( ціна вказана за один сегмент).

  Або ж за 8 Євро при бронюванні квитка/10 Євро при онлайн-реєстрації на переліт можна буде купити право  перевезення багажу розміром до  55x40x20 см та вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


  Віза для подорожі: Для відвідин  Португалії та транзитних країн віза не потрібна за наявності біометричного закордонного паспорту.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: