Найповніша підбірка авіаперельотів з різних міст України до Грузії на літо.

Летимо з Києва, Одеси та Харкова до Тбілісі та Батумі!

Грузія – один з найпопулярніших напрямків для українців. Причин на це достатньо – безвізовий режим ( навіть з небіометричним паспортом), великий вибір авіаперельотів по доступній ціні, низькі ціни, кухня,  велика кількість різних туристичних об’єктів на будь який смак  ( природа, море, гори, історичні пам’ятки) та відсутність мовного бар’єру для людей, що не знають англійської мови. Ми ж вирішили знайти та  проаналізувати найдешевші варіанти на авіа з різних міст України до Тбілісі та Батумі.

P.S Якщо при переході  за посиланням ви бачите італійську мову – в правому верхньому куті її легко можна змінити на українську чи російську.


Київ

У червні можна знайти практично  з  днем вильоту/прильоту у будь-який день тижня   переліт з Києва до Тбілісі за 103 Євро в дві сторони – можна полетіти як на пару днів, так і на тривалий період часу. Везуть Georgian Airways – багаж, харчування та вино в ціні.

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАЛЕНДАР НИЗЬКИХ ЦІН НА ЧЕРВЕНЬ 

В липні ціни вже буквально на декілька євро вижчі та вибір дат трішки менший, проте гідних варіантів предостатньо. Крім вищезгаданих Georgian Airways у липні теж літає YanAir.  Хоч і у двох авіакомпаній зручні години вильотів-прильотів, багаж та харчування в ціні, ми радимо бронювати переліт грузинськими авіалініями – сервіс та надійність у цієї авіакомпанії вищі.  Проте є незначна перевага і у YanAir – рейси виконуються з Жулян, що зручніше, ніж рейси з  Борисполя.

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАЛЕНДАР НИЗЬКИХ ЦІН НА ЛИПЕНЬ

На серпень хороші ціни пропонує лише YanAir.

– Київ – Тбілісі – Київ 2-9 Серпня 109 Євро http://bit.ly/2sf3l5y

– Київ – Тбілісі – Київ 16-23 Серпня 109 Євро http://bit.ly/2BjMsJX

– Київ – Тбілісі – Київ 21-28  Серпня 109 Євро http://bit.ly/2BRqWNG

P.S Якщо пошуковик пропонуватиме рейс МАУ майте на увазі, що це найгірший варіант з вищеперелічених, так як це буде без харчування та багажу.


Одеса.

Авіакомпанія YanAir ( багаж та харчування в ціні) пропонує переліт з Одеси до Батумі з дуже зручними годинами вильотів-прильотів за 137 Євро в дві сторони. Є дуже багато доступних дат на все літо з вильотами/поверненнями у середу та суботу. Можете пошукати зручні для себе дати тут.

– Одеса – Батумі – Одеса 20-27 Червня http://bit.ly/2Ei2CSV

– Одеса – Батумі – Одеса 21-28 Липня http://bit.ly/2BPIvxK

– Одеса – Батумі – Одеса 8-15 Серпня http://bit.ly/2EeKAB3

– Одеса – Батумі – Одеса 11-18 Серпня http://bit.ly/2BQJrC3


Харків.

З Харкова  найбюджетніші варіанти є лише до Тбілісі на червень та липень з вильотами та поверненнями по середах від авіакомпанії AtlasGlobal з пересадками в Стамбулі.

 – Харків –  Тбілісі – Харків 13-20 Червня 133 Євро http://bit.ly/2EbQJSm

– Харків –  Тбілісі – Харків 4-11 Липня 133 Євро http://bit.ly/2skuAfk

– Харків –  Тбілісі – Харків 18-25 Липня 133 Євро http://bit.ly/2EgNsBt

Більше дат можете знайти тут , вибираючи вильоти та повернення у середу.


Зі Львова та Дніпра по цікавих цінах нічого не знайшли, на жаль 🙁


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: