Дрезден з України лише від 61 Євро!

Одне з найкрасивіших міст Німеччини по доступній ціні.

Помітили, що ми ніколи не публікували пропозицій на відвідання Дрездену – міста, яке було повністю відбудоване після Другої Світової Війни і яке вражає своєю красою.

Летимо спочатку до Берліна ( зараз нікого не здивуєш дешевими квитками туди), а потім прямо від аеропорта їдемо автобусом до Дрездена – дві години і ми на місці.


Назва авіакомпанії: Wizzair, Ryanair + перевізник FlixBus.


Доступні дати для подорожі: Лютий 2019 року.


Приклад бронювання: 

Переглянути усі доступні варіанти можна за цим посиланням.

 

 Найдешевші варіанти проживання шукаємо на пошуковику HotelsCombined.


Правила перевезення багажу по даному тарифі:

Ryanair.

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x20x25 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x20 см та вагою до 10 кг, пасажирам прийдеться викупити Priority Boarding, який коштуватиме 6 Євро при бронювання квитка та 8 Євро при проходженні онлайн-реєстрації на рейс.

Або ж за 8 Євро при бронюванні квитка/10 Євро при онлайн-реєстрації на рейс можна буде купити право  перевезення багажу розміром до  55x40x20 см та вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).

Wizzair.

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x30x20 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x23 см, пасажирам прийдеться викупити Wizz Priority, який коштуватиме від 5 Євро за переліт.

Або ж від 7 Євро при бронюванні квитка ( за один сегмент) можна буде купити право  перевезення багажу вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


Віза для подорожі: Для відвідування Німеччини  віза не потрібна за наявності біометричного паспорту.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: