Сардинія з України від 55 Євро!

Дешеві перельоти зі Львова до Києва до Кальярі зі стиковками в Польщі чи Німеччині.

Сардинія – неймовірно популярний літній напрямок серед італійців, тому влітку острів переповнений туристами, відповідні ціни на житло і т.д.

Інша справа полетіти не в сезон – туристів обмаль, великий вибір житла, а білосніжні пляжі і неймовірна природа на місці. Ну і що, що не покупаєтесь 🙂


Назва авіакомпанії: Ryanair.


Доступні дати для подорожі: Листопад 2018 року – Січень 2019 року.


Приклади бронювання:

Переглянути усі доступні варіанти на перельоти до Кальярі можна за цим посиланням.

Для отримання знижки у розмірі 10 Євро обирайте цікавий варіант і на сторінці оплати клікаємо “Redeem Promo Code” та вводимо промокод KIWICOM10.

УВАГА: Для зручності пошуку після переходу по посиланні в пункті “Stopover airports” зніміть галочку з аеропорту London Stansted ( не посадять на рейс без наявності UK візи. Усі деталі про транзит через Британію ми писали тут ) та у пункті  “Stops” оберіть “Up to one stop”


Правила перевезення багажу по даному тарифі (Ryanair):

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x20x25 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x20 см та вагою до 10 кг, пасажирам прийдеться викупити Priority Boarding, який коштуватиме 6 Євро при бронювання квитка та 8 Євро при проходженні онлайн-реєстрації на рейс.

Або ж за 8 Євро при бронюванні квитка/10 Євро при онлайн-реєстрації на рейс можна буде купити право  перевезення багажу розміром до  55x40x20 см та вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


Віза для подорожі: Для відвідин Італії та Польщі віза не потрібна за наявності біометричного паспорту.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: