Turkish Airlines: Інформація про безкоштовний готель та екскурсію Стамбулом.

Ось уже третій рік поспіль турецька авіакомпанія Turkish Airlines визнається найкращою авіакомпанією Європи. Це й не дивно, так як компанія забезпечує своїх клієнтів чудовим сервісом не лише на борту літака, а й за його межами.

Не враховуючи різні дрібниці ( типу безкоштовної газети в  стамбульському аеропорті  і т.д), є дві речі, які повинен знати кожен клієнт цієї авіакомпанії, якщо у нього тривала стиковка в Стамбулі. Якщо у Вас довга стиковка і Ви збираєтесь провести 5 і більше годин в аеропорті – це погана ідея, так як Ви можете БЕЗКОШТОВНО отримати номер у готелі чи екскурсію по місту, у якій буде включені сніданок з обідом та вхідні квитки в усі головні музеї міста.

 1. Безкоштовний тур.

Вимоги для отримання цього туру мінімальні – у Вас повинна бути пересадка в Стамбулі, при цьому Ваш рейс повинен бути міжнаціональний ( внутрішні рейси по Туреччині не враховуються).

Розклад турів: 09.00 – 15.00/18.00 та 12.00-18.00

Якщо Ви прибуваєте В Стамбул не пізніше, чим за півгодини до початку туру та Ваш рейс З Стамбула не скоріше, чим закінчення туру + 1 година, тоді Ви спокійно можете отримати цей тур.

Як отримати тур: Проходимо паспортний контроль, виходимо в залу прильоту і шукаємо Hotel Desk ( фото нижче). Знаходиться він зразу ж біля Starbucks, тому використовуйте це як орієнтир.  В аеропорту безліч працівників цієї авіакомпанії, які з легкістю допоможуть Вам найти потрібну Вам стійку. На цій стійці Ви показуєте Ваші квитки, представники авіакомпанії забирають їх собі та віддадуть Вам при поверненні в аеропорт.

Як проходить тур: Ми скористались найдовшим туром – з 09.00 по 18.00. Спочатку нас всіх зібрали та завезли в ресторан на сніданок. Сніданок був досить непоганим: Чай, вода, салат, варене яйце, сирна нарізка, джеми та булочки.

Після сніданку ми знову сіли в автобус, на якому нас завезли в центр Стамбула. Далі ми пересувались пішки – Султанахмет, Блакитна Мечеть, палац Топкапі – усюди вхід нам оплатила авіакомпанія.

Далі був обід, де був вибір – вегетеріанське меню, рис з куркою чи кебаб + пепсі/фанта/спрайт + місцевий десерт.  Хто брав екскурсію до 15.00 – того відвезли  в аеропорт.

А ми ж залишились на ній та відвідали Собор Софії та Цистерна Базиліка, після чого нас завезли в аеропорт.

Детальніше на сайті авіакомпанії тут.

2) Безкоштовний номер в  готелі.

Отримується  він там же, де й тур – на Hotel Desk, правда вимога посерйозніша.

Умови отримання безкоштовного номера: Якщо тривалість Вашої “стиковки” в Стамбулі понад 10 годин і Вас не було альтернативного варіанту – Ви отримаєте номер.

Все просто: Якщо Ви прилетіли о 00.00, а виліт в 11.00 і у Вас не було змоги забронювати так, щоб стиковка була менша, тобто не було рейсів з більш пізнім прильотом в Стамбул чи з більш раннім вильотом з нього – тоді Ви підпадаєте під умови отримання.

Ми прилетіли з Москви о 08.00, а виліт в Гонконг був о 23.00. Більше рейсів ( більш ранніх чи пізніх) в Гонконг не було, але був більш пізній рейс Москва-Стамбул, при якому стиковка була менше, ніж  10 годин, тому ми не отримали безкоштовний номер.

Судячи з відгуків на інших форумах,  готелі досить непогані, а часто і досить хороші ( наприклад, Raddyson), з безкоштовним трансфером до/з готелю та, переважно, з сніданком.

Цитата з оф. сайту:

1. Do You Provide Accommodation Services at Transit Locations to Passengers Who Have Connecting Flights?

A complimentary hotel accommodation (maximum 2 nights) will be provided to our valuable passengers when there are more than 10 hours (for economy cabin passengers) and 7 or more hours (for business cabin passengers) waiting during their international connecting flights due to Turkish Airlines’ schedule structure. However, if your destination can be reached by an alternative flight to your first flight and the waiting time is less, you cannot take advantage of the hotel service. This service is not applicable when there is a shorter connection available within the time frame mentioned above. The first and the connecting flights must be with Turkish Airlines. All passengers must hold a confirmed reservation for the first and the connecting flights. Complimentary accommodation will be arranged with Turkish Airlines’ corporate partners and will be provided through the “Hotel Desk” located after the customs’ check point at the arrival. Passengers must check for any visa requirements when entering Turkey. In the event where a visa is not granted, Turkish Airlines assumes no responsibility for providing complimentary hotel accommodation. For further information, please call +90 212 4440849.


Якщо Ви знаєте подібні “бонуси” від інших авіакомпаній – просимо Вас поділитись інформацією в коментарях.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: