Трішки про Женеву

Якщо зі словом “Женева” у Вас асоціюється щось інше,ніж озеро,шоколад чи банк – тоді це дивує мене 🙂

Адже Женева,друге за розміром місто в Швейцарії,є бізнес-столицею Швейцарії – країни смачнющого шоколаду та надійних банків, славиться своїм Женевським озером. Саме Женевське озеро є осередком туризму в Женеві : мальовниче озеро посеред Альп,друге по розмірам озеро в Європі та величезний фонтан посеред озера!

Саме фонтан вразив нас найбільше. В Женеву ми ніколи не збирались,але доля сама нас занесла туди під час нашої першої подорожі автостопом  і ,вийшовши  недалеко від центру міста,першим ділом ми вирішили йти до озера. Орієнтир – величезний фонтан.

Знаєте,йдеш ти собі попри річку в очікуванні славнозвісного озера,шукаєш фонтан,біля якого має бути озера,і тут ти раптом бачиш – понад стометровий  струмінь води просто  вверх! Це просто неймовірна краса,особливо коли ти очікуєш побачити звичайнісінький фонтан.

туризм женева

Підійшовши до озера,розумієш,що туризм в Женеві розвинений на хорошому рівні – десятки пропозиції прогулятись на катері по озеру,прокат велосипедів та інші можливості для туристів.

Озеро знайшли – прийшла пора шукати місце,де можна відпочити та скупатись.Зону для відпочинку не прийшлось довго шукати,так ще й платити за неї не прийшлось,зранку ніхто не контролює на вході і можна зекономити лишні пару євро.Дрібниця,а приємно.

На жаль,покупатись не вийшло – незважаючи на спеку,вода була дуже холодна і ,навіть,зробити декілька кроків на мілині викликало.Тому ми вирішили просто провести пару годин біля озера та відпочити. Незважаючи на те,що  не вдалось скупатись,задоволення від самого перебування на озері ми отримали більше,чим достатньо. Надзвичайно спокійна місцевість,чисте-чисте озеро,у якому, поруч з найбільш холодостійкими відпочивальниками ,плавають качки та мальовничий вид на Альпи.

Туризм в Женеві

На цьому місці можна провести весь день і не помітиш цього – це місця,біля якого час плинне незамітно…

Далі ми вирішили скуштувати знаменитий швейцарський шоколад та “стопити” далі. Найти місце,де можна купити шоколад було не з простих задач. Для цього прийшлось пройти більше кілометра по центральній вулиці міста,по дорозі побачивши одну з основних гордостей міста – Квітковий Годинник,який взагалі не вразив.

Знайшовши кавярню,де продавали hand-made цукерки,ми сильно розчарувались. І не проблема те,що  6  малих цукерок коштували 10 євро. Проблема в тому,що цукерки нічим не відрізнялись від тих,які можна придбати у Львові в будь-якому магазині.

Загалом,Женева – це гігантський бізнес-центр,де на кожному кроці магазин світового бренду і високі,навіть для Європи ,ціни. Для прикладу – за квиток на потяг між двома швейцарськими містами,відстань між якими близько 40 км,прийдеться заплатити близько 10 євро!

Ось така вона Женева – з одного боку з красивим озером та феноменальним фонтаном,та з іншого боку – урбанізоване однопланове місто. Важко сказати,що там можна робити цілий день,якщо не брати до уваги відпочинок біля озера,але туристи туди їздять і продовжують їздити.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: