ТОП-сервіси для бронювання житла.

Проживання під час подорожі – основа будь-якої мандрівки. Неважливо,куди Ви летите, у будь-якому випадку Вам буде потрібно місце проживання. Звісно, чудово, якщо у пункті Вашого призначення у Вас є друг, який готовий прийняти Вас. Але таке щастя буває рідко, тому скоріш за все Вам прийдеться шукати готель/хостел/квартиру/і т.д. Спеціально для Вас ми зробили підбірку сайтів, якими користуємось самі і які точно стануть Вам у пригоді!

Airbnb – Останнім часом цей сайт набирає все більшої популярності, це й не дивно, адже на відміну від інших сайтів, тут Вам не пропонують не готелі чи хостели, а квартири! Основна перевага – саме завдяки таким сервісам, Ви можете побачити країну очима місцевого жителя, адже у більшості квартир немає фейкових готельних декорацій, а все “по-місцевому”, Ви зможете пізнати Вашу дестинацію зсередини,а не ззовні. Але окрім цього плюсів тут безліч – і власна ванна з кухнею,і нижчі ціни, тисячі варіантів для великих компаній, безліч креативних варіантів проживання – неможливо перелічити усі переваги даного сайту! При реєстрацій по реферальному посиланні ( наприклад,по нашому www.airbnb.ru/c/bdemydov?s=8) Ви отримуюте знижку на перше бронювання 25$, при умові,якщо вартість бронювання становить більше, ніж 75$!

Booking.Com – Найбільш популярний ресурс своєї тематики. Про нього знає кожен, хто цікавиться подорожами. Основні переваги цього сайту : найбільша кількість пропозицій, адекватні ціни, компетентна і оперативна тех. підтримка, часто бувають хороші знижки. Багато хороших варіантів, для тих, хто бронює в день заселення ( нам вдалось спіймати знижку 60% у Мілані), зручний інтерфейс. Одним словом – сайт давно вже завоював довіру у мандрівників зі всього світу,тому, без сумніву, це найкращий сайт по бронюванні апартаментів. При бронюванні по нашому реферальному посиланні Ви отримаєте повернення коштів у розмірі 10% від суми бронювання.

TravelPony– Відносно молодий та не дуже популярний сайт, але має деякі переваги. Головний плюс – знижка на перше бронювання,саме завдяки цій знижці нам вдалось зекономити близько 100$ при проживанні у Празі. Другий плюс – дуже часто вони викладують різні промо-коди для додаткових знижок, тому зв’язка “Знижка на перше бронювання + Промо-код” може допомогти зекономити Вам солідні гроші. Третій плюс – ціни на готелі високого класу часто бувають кращі,чим н інших ресурсах. До мінусів можна віднести те, що дуже поганий вибір бюджетних пропозицій.

HostelWorld – Якщо Ви шукаєте хостел і Вас цікавить найбільш бюджетний варіант, то цей сайт для Вас! Безліч “копійкових” варіантів, багато є таких варіантів,яких немає на інших системах бронювання. Якщо Ви бекпекер, то цей сайт стане Вашим найкращим другом! Ще одна перевага – при бронюванні можна внести не повну оплату, а лише певний завдаток,погодьтесь, що це дійсно важливо, особливо, якщо Ви не впевнені на 100% у вашій подорожі.

 

 

HomeAway – Аналогічний сервіс до Airbnb, тільки з малою відмінністю – тут Ви можете орендувати цілий дім! Чому це круто? Якщо Ви їдете великою компанією чи хочете мати крутий відпочинок біля моря, то альтернатив у Вас майже немає! Погодьтесь, що відпочивати на морі у своєму власному будинку чи прожити тиждень-два десь далеко від туристів, у мальовничих куточках Європи у власному будинку справді неймовірно.

HotelsCombined – Шукає пропозицій зі всіх найпопулярніших систем бронювання. Завдяки цьому сайту Вам не треба перевіряти кожну систему, просто зайшли сюди, ввели необхідні дати та місто і система сама покаже де Вам бронювати 😉

Couchsurfing – Однозначно,цей сервіс вимагає окремого матеріалу і називати його сервісом для пошуку житла не є правильним. Але якщо Ви бажаєте дійсно вивчити місто, пожити певний час з місцевими жителями, дізнатись про місто те, чого Ви не дізнаєтесь від жодного гіда чи путівника, потусити разом з Вашим хостом , приготувати смачну вечерю чи просто подискусувати на будь-яку тему і, при цьому, ні копійки не заплатити за це – тоді забудьте усі минулі сайти і скоріше переходьте сюди! Для тих,хто чує про цей сайт вперше, коротка цитата з Вікіпедії :

“одна з найбільших всесвітніх мереж гостинності, реалізованих у вигляді онлайн-сервісу. Об’єднує більше 2 мільйонів людей в 238 країнах (станом на липень 2010). Учасники безкоштовно діляться один з одним місцем для ночівлі під час подорожей, організовують спільні подорожі та розвивають культурний взаємообмін.

Дослівно з англійської назва сайту «couch surfing» перекладається як «мандрівка диванами»”

Детальний матеріал про CouchSurfing був написаний нами ТУТ.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: