The Fork – бронюй столик в ресторанах та отримуй до 50% знижки на чек!

Бронюй столики онлайн та плати менше!

Недавно нам вдалось особисто скористатись раніше описаним тут додатком TooGoodToGo, а лише вчора відкрили для себе не менш цікавий додаток, який заслуговує вашої уваги!

TheFork  – це платформа онлайн-бронювання ресторанів,яка діє у 22 країнах світу (Франція, Іспанія, Швейцарія, Бельгія, Італія, Нідерланди, Швеція, Данія, Португалія, Бразилія, Австралія, Аргентина, Чилі, Колумбія, Мексика, Перу, Уругвай, Велика Британія, Німеччина, Австрія, Фінляндія і Норвегія) і співпрацює з понад 80 000 ресторанами!

Принцип роботи простий – обираєте в додатку необхідне місто, фільтруєте/сортуєте заклади за цікавими для себе параметрами та бронюєте столик на конкретну годину. Крім того, безліч закладів пропонують знижку до 50% на страви з меню при бронюванні столику через додаток!

Переважно, основною умовою для знижки є  конкретні години, коли діє знижка. В більшості випадків, знижка не розповсюджується на комплексні обіди і т.д

Ми протестували додаток у Іспанії – Кордоба та Гранада, все працює без жодних нюансів – забронював через додаток, прийшов у вказаний час, показав бронювання офіціанту, провели до столика, отримав знижку у рахунку 🙂

  • Завантажити додаток на Android.
  • Завантажити додаток на iOS.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: