– це “пошуковик” авіаквитків, який шукає найнижчі ціни серед посередників ( агентств) та офіційних сайтів авіакомпаній. Цей пошуковий має безліч різних версій ( українська, російська, італійська та десятки інших) і кожна з цих версій шукає серед різних агентів. Тобто, skyscanner не продає Вам квитки, а просто допомагає знайти те місце , де Ви зможете купити квиток найдешевше.
Загалом, в більшості версій 90% агентів однакові, проте дуже часто буває так, коли Skyscanner “певної країни” може знайти агента, який покаже суттєво дешевший квиток, ніж агенти інших версій Skyscanner’a.
Тому перед тим, як купувати квиток, ми радимо перевірити цікавий Вам напрямок та дати на наступних версіях ( всі заголовки клікабельні) :
– . В більшості випадків, ми публікуємо пропозиції саме з цієї версії, так як майже завжди там ціни нижчі ( інколи на декілька Євро, інколи на декілька десятків), ніж на інших версіях.
– . Там теж ціни майже завжди нижчі, ніж усюди, але в більшості випадків сайти просять наявність шведської банк. карти, щоб отримати найнижчі ціни.
– та . Тут рідше бувають нижчі ціни, але теж радимо при пошуку найнижчої ціни звернути на ці версії.
– . Як не дивно, але час від часу і тут з’являються хороші ціни. Тому при пошуку найдешевших квитків обов’язково перевіряйте на всіх вищевказаних версіях ( Італійська, шведська, німецька, нідерландська, українська) – це може зайняти час, але економія того варта 🙂
Нехай не лякає Вас те, що інтерфейс сайту на незрозумілій для Вас мові – в правому верхньому куті спокійно можна вибрати будь-яку мову!
Реальний приклад того, як на різних версіях можуть відрізнятись ціни:
Питання та Відповіді:
П: Чи є якісь вийнятки з правил?
В: Так, переважно ця “фішка” не розповсюджується на авіаквитки лоукост-компаній ( Wizzair, Ryanair і т.д), так як агенти не продають квитки дешевше, чим офіційний сайт. А ця “фішка” працює при покупці квитків через агента, напряму через офіційний сайт ціна завжди буде однакова, незалежно як шукати.
П: Чи є якийсь ризик, купуючи квиток не на офіційному сайті, а через посередника?
В: Ризик може бути хіба тоді, коли купуєте квиток з явним помилковим тарифом, так як при покупці через агента є більша ймовірність ануляції квитка ( гроші звісно ж повертають).Інший нюанс – зміни в рейсі, будь-які маніпуляції при зміні рейсу легше проводити з купленими квитками напряму, більше принципової різниці між покупкою у агента та напряму в авіакомпанії немає.
П: Чому при пошуку я бачу одну ціну, а при переході на сайт агента, вона вища?
В: Деколи таке буває, що Skyscanner не встигає оновлювати ціни після зміни ціни в агента, тому трапляються такі ситуації.
П: Як знати, який агент надійний, а з яким краще не зв’язуватись?
В: Для цього перед переходом на сторінку агента Вам показується рейтинг цього агента. + Завжди можна знайти відгуки про конкретного агента в просторах інтернету.
Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: