SkyUp змінює аеропорт прильоту на маршруті Київ-Париж!

З 10го вересня приліт буде у аеропорт Бове, а не  Шарль де Голль.

Згідно розкладу на сайті перевізника Sky Up, останній рейс Київ-Париж з прильотом у аеропорт CDG відбудеться 9го вересня, починаючи з 10 вересня – літак прибуватиме у аеропорт BVA.


Що це означає?

1. Аеропорт Бове розташований за 84 км від Парижа, а не 25 км, як Шарль де Голль, відповідно доїзд до міста займатиме 1 год 15 хв до окраїни міста, а не 30 хв до центра як раніше.

2. Трансфер в два боки з аеропорта Бове коштує 29 Євро ( при бронюванні на офіційному сайті перевізника), а не 19 Євро з Шарль де Голль.

3. Аеропорт Шарль де Голль – центральний аеропорт Франції, тому тут й відповідний сервіс, організація, логістика і т.д. Аеропорт в Бове – грубо кажучи, це сарай, неймовірно малий аеропорт, який хочеться якнайшвидше покинути.


Години вильотів/прильотів залишаються без змін, ціни – від 90 Євро в одну сторону, що є зовсім не привабливою  ціною, зважаючи на те, що авіакомпанія Aigle Azur за 122 Євро в дві сторони літає в аеропорт Орлі, який розташований на окраїні міста і звідки за 35 хвилин та ~ 2 Євро можна дістатись до Лувра трамваєм.


– Київ-Париж-Київ 1 Грудня-5 Грудня http://bit.ly/2KHlCOW

– Київ-Париж-Київ 8 Грудня-12 Грудня http://bit.ly/2MaDQf4

– Київ-Париж-Київ 10 Січня-16 Січня http://bit.ly/2Mbdv0w


Також за 160 Євро в дві сторони авіакомпанія МАУ довезе вас до Парижа в аеропорт Шарль де Голль, що знову ж таки привабливіше, ніж 180 Євро і приліт в Бове.

Нагадаємо, що аеропорт Бове здебільшого обслуговує рейси лоукостерів і “стандартні” ціни на приліт сюди з різних міст Європи приблизно такі, як на скріншоті нижчі, але аж ніяк не 90 Євро в одну сторону 🙂


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: