Шопінг в Польщі.Супермаркети.

Короткий огляд торгових центрів та магазинів,які ми особисто відвідали та можемо дати свою оцінку. Повірте,хоч ми і не зачіпимо усі ТЦ та супермаркети ,зате ця інформація буде корисніша,чим банальний копіпаст на 90% інших сайтах!

Супермаркети

Biedronka.Найвідоміший супермаркет серед українською аудиторії та один з найдешевших. Перетинаєте кордон Шегині-Медика і Ви зразу ж біля супермаркета! Ціни дешеві, вибір достатньо непоганий,якість  прийнятна. Звісно, не можна розраховувати на високу якість сосисок за 1.5 Євро/кг,але у Львові такі ж сосиски Ви придбаєте за 2+ Євро .Величезний вибір молочних продуктів,хороші знижки на акційний товар,є достатня кількість товару з кожної категорії. Якщо Ви хочете просто закупитись “по швидкому” ,то цей супермаркет найкращий варіант для Вас – є зразу біля кордону та на кожному кроці у Польщі.

Tesco.Довго ми ігнорували цей супермаркет, відвідуючи лише Biedronky i Kaufland, але одного разу у нас був вільний час і ми вирішили зайти в Tesco – і тут ми прозріли! Найбільш вагомий аргумент – більшість відвідувачів цього супермаркету ( якщо брати до уваги той, що в Перемишлі) – українці. В супермаркеті дуже лояльні ціни, величезний асортимент, продукція виробництва самого Tesco, на наш суб’єктивний погляд, найкраща з усіх інших мереж, але наша улюблена “фішка” – продукти зі знижкою до 75%! Так, це продукти у яких термін дії вже от-от закінчиться, але за якість можна не переживати – якщо вжити до закінчення терміну, то все буде без жодних проблем. Не будемо тут розписувати “воду” просто радимо Вам самим відвідати Tesco і переконатись в наших словах.

Kaufland. Німецький супермаркет,який ми зовсім недавно знайшли  у Перемишлі  у ТЦ “”Galeria Sanowa”. Зразу скажу – це  один з найкращих супермаркетів який ми коли-небудь бачили! Дуже адекватні ціни,величезний вибір будь-якого товару,хороша якість. Можна знайти такий товар,який дуже важко знайти в Україні. Незважаючи на дикий курс гривні зараз,багато товарів було дешевших,чим аналогічні в Україні!Лише на кетчупи та соуси є по окремому величезному стелажі,що вже казати,що там можна найти таку екзотику,як заморожене м’ясо до кебабу, заморожену рибу фрі  і тому подібні речі. Тому,якщо будете в Перемишлі закуплятись продуктами – обов’язково завітайте!

Piotr i Paweł. З цим супермаркетом ми познайомились в Жешуві у ТЦ “Rzeszow” біля залізничного вокзалу.Ціни не з дешевих,вибір непоганий. Наскільки ми зрозуміли,ці маркети розташовані при залізницях та великих ТЦ. Хороший варіант якщо Вам треба купити щось перекусити,але масові закупки ми б не радили там робити,є набагато кращі варіанти,про які ми писали вище.

Lidl. З цими супермаркетами ми знайомі ще з Німеччини та Нідерландів,тому якщо будете бачити Лідл у інших країнах – сміло можете туди іти! За нашими спостереженнями,це одна з найдешевших мереж супермаркетів у всій Європі! Вибір товарів,якість та ціни на адекватному рівні.  Щось середнє між “Biedronka” i “Tesco” – особливих делікатесів не так вже й багато,але дешево закупитись можна.

З цими супермаркетами нам приходилось мати справу і зразу ж говоримо – практично в будь-якому випадку товар з супермаркету буде дешевший,чим з аналогічного в магазині! Це не кінець,читайте подібний матеріал про Торгові Центри Польщі 😉


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: