Шопінг в Польщі.Торгові Центри.

Зовсім недавно ми написали невеличкий огляд супермаркетів у Польщі, тому ми вирішили не зупинятись і написати аналогічний матеріал про Торгові Центри. Особисто ми купували у них речі і тому можемо дати Вам якісні поради,на відміну від 90% копі-пастних матеріалів в мережі!

Galeria Sanowa (Перемишль)

Найближчий Торговий Центр для українців. 15 км від українсько-польського кордону і Ви вже в Перемишлі. 10 хвилин ходьби від Залізничного/Автобусного Вокзалу – і Ви у цьому торговому центрі. Серед покупців українців там,мабуть,не менше ніж поляків. Тому не дивно,що у деяких магазинах є українські вивіски,а сайт цього ТЦ має україномовну версію . Що ж до самого ТЦ,то однозначно він кращий нашого Кінг Кросу і йому подібних. Є одні з найпопулярніших брендів української молоді ( House,Reserved,Cropp,H and M і т.д) . Якщо переводити ціни по теперішньому курсу ,то вийде на 10-30% ( не враховуючи знижок, а з знижками доходить до 50% економії) дешевше, ніж  в Україні, але набагато більший вибір і є такі бренди,які ми не знаходили у великих містах України. Також є дуже класний спортивний магазин “Martes Sport”,де за адекватну ціну можна купити термобілизну,кросовки і інші речі .

 

Galeria Rzeszow (Жешув)

Майже 2 години на поїзді від Перемишля – і Ви виходите практично зразу біля цього Торгового Центру! Надзвичайно великий Торговий Центр з великою кількістю брендів! Ціни – практично такі самі як і у Перемишильскому ТЦ, вибір – набагато більший. Можна спокійно встигнути з’їздити туди-назад за один день без власного авто – ми так робили! 😉 Приїхали з самого ранку в Перемишль,зразу на потяг до Жешува і приблизно в 15-16 годині повертаємось назад! Тому якщо стоїть вибір між цим ТЦ і Galeria Sanowa,то ми радимо Жешувську Галерею!

 

Galeria Millenium Hall (Жешув)

Найпопулярніший польський ТЦ серед львів’ян. Ще декілька років тому організовувались спеціальні шопінг тури зі Львова в Міленіум Хол.

ТЦ вражає своїми розмірами і асортиментом. Спочатку ми його не дуже зацінили і надавали перевагу Galerii Rzeszow, але зараз повинні визнати, що Міленіум Хол все таки найкращий ТЦ в Жешуві – величезний вибір товару, хороша організованість та чудовий фудкорт з різноманітним вибором – все, що потрібно, щоб бути класним торговим центром.

 

Galeria Krakowska(Краків)

Цей ТЦ знаходиться зразу ж біля Залізничного Вокзалу в Кракові – Вам навіть на вулицю не потрібно буде виходити,вони сполучені між собою підземним переходом 🙂 Як Ви,мабуть,здогадались,ціни там завищені – хто ж буде продавати дешеві речі зразу ж біля вокзалу і практично в самому центрі міста 🙂 Тому наша порада – оминати цей ТЦ,тим паче нижче ми напишемо про найкращий ТЦ,який ми коли-небудь бачили. P.S Якщо комусь цікаво,то цей ТЦ має російськомовну версію сайту .

Factory Outlet (Краків)

Це було майже 2 роки тому – наша перша самостійна поїздка закордон,Краків. Їхали ми якраз заради цього ТЦ. Якщо бути трохи точнішим, то це Аутлет – вид Торгового Центру,який спеціалізується на продажу брендових речей,які залежались на фабриках і заводах виробника. Тому знижки 30…70% тут не диво,а звичайне явище! Вибір брендів на будь-який смак ,більшість з них будуть невідомі українському покупцю. Одяг дійсно якісний – самі ходимо у ньому майже рік і ніяких проблем не було! Будемо відверті – багато товарів розмірів XL та XXL (тому якщо ви власник саме таких розмірів,то цей аутлет буде для Вас шопінговим раєм),але знайти класну і дешеву річ тут можна будь-кому! Будете в Кракові – обов’язково завітайте,ми будете задоволені! Радимо відвідати їх офіційний сайт ,щоб дізнатись з переліком брендів та іншою інформацією.

Galeria Bronowice(Краків)

Ще один якісний торговий центр, який знаходиться відносно недалеко від Factory Outlet та зразу ж біля IKEA. Наш стандартний “шопінг маршрут” Factory + IKEA, але так як цей ТЦ лежить прямо на нашому маршруті, ми часто заходимо сюди, якщо не вдалось купити якусь річ в Factory. Загалом, хороший ТЦ – не найбільший вибір, проте є різні бюджетні бренди ( H&M,  наприклад) , де без проблем можна щось вибрати для себе.

Factory Outlet Ursus ( Варшава)

До польоту Варшава-Брюссель у нас залишалось близько 8 годин і ми вирішили потратити цей час з користю – відкрити для себе Аутлет у Варшаві. Factory Ursus входить до тієї самої мережі,що Factory у Кракові  (як Ви вже зрозуміли,мережа  Factory) . Серед двох Варшавських Факторі – Ursus та Annopol, ми вибрали перший,так як він був ближчий до аеропорту. Напишемо зразу – це була так звана омана. По-перше,хоч і по карті цей Аутлет знаходиться недалеко від аеропорту,та прямого транспорту до нього немає, нам прийшлось потім йти від зупинки 15 хвилин (їхали туди з центра міста),а назад,до аеропорту,їхати автобусом + потягом. Розміщення – депресивний район,асортимент на фоні Краківського Аутлету дуже бідний,АЛЕ,незважаючи на це все,нам вдалось знайти 2 класних бренди у цьому місці і купити одяг практично за копійки ( Якісні Джинси по 30 злотих,по курсу 4 до  1 це практично безкоштовно!). Тому,незважаючи на наше розчарування від місця знаходження цього Аутлета та його асортиментом,найти класні речі тут дійсно реально! Обов’язково відвідаємо Factory Annopol у Варшаві і скажемо Вам де краще! 😉


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: