Шопінг віза ( Віза на закупи, закупівельна віза) – 2-хрічний мультишенген!

Відтепер, з початку 2016 року, польське консульство почало видавати шопінг-візи з терміном дії на 2 роки!

Раніше, перша віза даного типу видавалась з терміном дії 3 тижні, правом перебування за кордоном  до 7 днів та лише 1 в’їзд,  друга та наступні візи видавались  з  багаторазовим правом в’їзду  з терміном дії півроку або рік – за рішенням консула.

2-хрічна віза була отримана автором цього матеріалу в кінці травня 2016 року. За словами працівника, який приймав документи у Візовому Центрі в місті Львів, приблизно з березня цього року  почали практикувати видачу 2хрічного мультишенгену для тих, у кого хороша візова історія та велика кількість фактур VAT.

У моєму випадку, я мав до цього 3 польські шопінг-візи, чилійську, індійську та індонезійські візи + десятки штампів різних держав. Кількість фактур VAT на момент подачі була близько 10-15.

Без имени-1

Тому, якщо Ви подорожуєте з даним типом віз і як мінімум мали 2 таких візи – можете пробувати отримати 2хрічний мульт – просто у анкеті вказуєте у запланованих датах в’їзду-виїзду проміжок 2 роки. В будь-якому випадку, якщо консул вирішить, що Ви не заслуговуєте 2хрічну візу, Ви не отримаєте відмову, а просто отримаєте коротшу візу ( звісно, якщо не буде проблем з документами).


Громадяни України, які офіційно зареєстровані на території Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Рівенської, Волинської, Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей можуть подавати документи на отримання візи з метою закупівельного туризму. Перша така віза є короткостроковою з одним в’їздом і видається на 7 днів. Наступна віза є багаторазовою терміном дії до одного року – витяг з polandvisa-ukraine.com [по факту – видають і на 2 роки]

Для жителів вищеперелічених областей це найпростіший спосіб отримати мультивізу.  Основний плюс – мінімум необхідних документів:

1) Бронювання готелю ( може бути неоплачене, найпростіше робити на booking.com).

2) Виписка про стан банк.рахунку з рухом коштів за останні 3 місяці АБО у випадку, якщо рахунок є недавно відкритим, необхідно виписку з балансом, на якій буде зазначена дата відкриття рахунку.

3) Документи, які підтверджують зв’язок з Україною. Для студентів – довідка з місця навчання; для осіб, які працевлаштовані – довідка з місця роботи; для пенсіонерів – пенсійне посвідчення + довідку з пенсійного фонду; для безробітних – будинкова книга з місця прописки.

4) Для отримання другої і наступних шопінг – віз необхідні іменні чеки ( фактури ВАТ).

Отримати цей документ можна в будь-якому магазині на території Польщі. Просто при покупці попросіть у продавця фактуру ВАТ, пред’явіть Ваш закордонний паспорт та адрес прописки, очікуйте декілька хвилин і отримайте Ваш документ. Обов’язково має бути мокрий штамп від магазину на цьому документі.


*На правах реклами, якщо  у Вас немає можливості відкрити шопінг-візу та є складності з відкриттям інших типів віз,  ми рекомендуємо нашу людину, яка займається оформленням документів для отримання віз – детальніше ТУТ.

* Також раніше ми писали про інші типи польських віз та як отримати мультишенген для усіх жителів України – детальніше ТУТ.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: