Ryanair впроваджує нові правила для перевезення ручного багажу!

З листопада отримуємо чергове погіршення щодо правил перевезення ручного багажа!

Ірландський лоукостер Ryanair ліквідує  безкоштовний великий ручний багаж і залишає лише малий ручний  багаж!

Станом на зараз, кожен пасажир має право на безкоштовне перевезення двох одиниць ручного багажу – один з розмірами 55x40x20 см та вагою до 10 кг (який забирається в відділення для багажа перед посадкою) та другий з розмірами 35x20x20 см.

Проте з 1 листопада пасажири Ryanair зможуть безкоштовно взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x20x25 см.

Щоб мати можливість взяти з собою іншу одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x20 см, пасажирам прийдеться викупити Priority Boarding, який коштуватиме 6 Євро при бронювання квитка та 8 Євро при проходженні онлайн-реєстрації на рейс.

Або ж, за 8 Євро при бронюванні квитка/10 Євро при онлайн-реєстрації на рейс можна буде купити право  перевезення багажу розміром до  55x40x20 см як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ) – чудова альтернатива стандартному реєстрованому багажу, вартість якого починається від 25 Євро.

Зміни стосуватимуться усіх без виключення пасажирів, проте тим, хто придбав квитки перед впровадженням цих правил, є можливість здати квиток та повернути кошти.

Інформація взята з офіційного сайту авіакомпанії.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: