Повертаємо частину коштів за квиток по будь-якому тарифу!

Ділимось особистим досвідом як повернути частину коштів за невикористаний квиток.


Ні для кого не секрет, що  в найдешевших авіаквитках, якщо не основна частина ціни, то приблизно половина від вартості квитка це не тариф авіакомпанії, а аеропортові збори.

Наприклад, квиток Тбілісі – Київ від МАУ.

Загальна вартість 837 гривень. З них  93 Гривень тариф авіакомпанії та все решта різні податки/збори.


Інший приклад. Львів – Катовіце від Wizzair.

793 Грн загальна вартість, з яких 275 гривень адміністративний збір.


Коли авіакомпанії говорять, що квиток “not refundable”, це означає, що поверненню не підлягає лише вартість самого квитка, проте адміністративні збори завжди можна повернути!


Ми вирішили повернути аеропортові збори в авіакомпанії МАУ за квитки  Київ – Тбілісі – Київ, купленний по тарифу lowcost, результат спілкування з техпідтримкою в Facebook нижче на скріншотах:


Як видно з скріншотів, був сенс повертати кошти лише за квитки Київ – Тбілісі – Київ, за Київ – Львів ніякого сенсу немає, так як збори за квиток були меншими, чим сервісний збір за повернення цих самих зборів 🙂

25 Травня ми отримали повернення коштів на банківську карту.


Варто звернути увагу, що в кожної компанії можуть бути свої правила щодо повернення аеропортових зборів, в даному випадку ми розглянули ситуацію конкретно з МАУ.

Важливе доповнення – повернути так кошти можна лише за умови, що квитки були куплені на офіційному сайті МАУ. В інших випадках вам необхідно звертатись до агентства, в якого ви купували квиток.


Головний висновок, який ми зробили – можна сміло закуповуватись квитками МАУ на 10-12 місяців заздалегідь по копійковим цінам, а у випадку, якщо не вийде полетіти – втратити зовсім мінімальну суму коштів


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: