Помилки в системах бронювання готелів або живемо в готелях майже безкоштовно!

Зовсім недавно у наших спільнотах Вконтакті та Facebook ми опублікували цікаву фішку про майже безкоштовне проживання у хостелах та готелях ( детально ТУТ).

Через деякий час система бронювання почала скасовувати усі бронювання і багато людей просто потрапило   в патову ситуацію – замовили готель на 4 ночі,приїхали на відпочинок в інше місто і тут на рецепції їм говорять,що їхнє бронювання недійсне. У той  ж час,багато людей встигли заселитись та прожити 3-5 днів практично безкоштовно ( у тому числі і ми).

І такі випадки ( коли системи бронювання дають технічний збій і можна забронювати житло практично безкоштовно) – не рідкість, декілька разів  в рік таке можна побачити. Триває такий збій від декількох хвилин до декількох годин.Часто буває,що такі бронювання відміняють, але хто не ризикує,той не живе в 5* готелях за 1 доллар 😉

Насправді,інформації про такі бронювання не так вже й багато у мережі на фоні інформацій про лоукости,отримання віз і т.д. Тому постараємось максимально відкрити цю тему за допомогою коротких тезисів:


 

– Наскільки велика ймовірність відміни такого бронювання?

– Можна вважати,що шанси 50-50. Інколи для компанії репутація буває дорожча за гроші і вони закривають очі на свої помилки,щоб не втратити постійних клієнтів. Інколи таке бронювання можуть відмінити прямо перед заїздом. Тому, Ви повинні розуміти, що на випадок таких бронювань у Вас повинні бути запасні варіанти та будувати подорож на основі таких апартаментів може бути ризиком. Але з іншого боку, коли є можливість проживати за копійки, хіба не доцільно ризикнути? В разі негативного випадку,Ви втрачаєте мінімальну суму,а нові апартаменти найти не проблема,зато Вашим “трофеєм” може бути безкоштовний відпочинок 😉


– Чи все законно з боку користувачів таких-от помилок систем?

– Так,звісно. Ви ж не взломуєте інші сайти чи не привласнюєте чужі гроші. В більшості випадків просто при створенні певної акції від систем бронювань,вони допускають певної помилки внаслідок якої бувають знижки не на одну сотню Євро. Ви бронюєте апартаменти зі знижкою,в свою чергу готель чи хостел отримає заздалегідь домовлену суму від системи бронювання.


– Де можна слідкувати за такими помилками?

– В інтернеті є багато спеціалізованих ресурсів, ми моніторимо більшість з них і найбільш цікаві варіанти опубліковуємо на сторінках наших соцмереж Вконтакті та Facebook. Такі помилки довго не живуть,тому додавати їх на сайт просто немає потреби.


– Які найбільш пам’ятні приклади можна згадати?

– З нашого досвіду – ми вже писали у Соц.Мережах,де за 24$ прожили 4 ночі в одному з найкращих готелів у Львові з неймовірними сніданками.Нормальна вартість такого проживання становить 174$. Також можна згадати про AirFastTickets – німецька система,яка минулої весни та літа “подарувала” тисячам мандрівникам можливість проживати абсолютно безкоштовно. Багато бронювань було відмінено,але ще більше були валідними 🙂


– Яка вигода з цього самим системам бронювання?

– Звісно,жодної. Як писалось раніше,це в більшості випадків технічний збій. Просто деколи для них репутація важливіша,чим декілька тисяч долларів і просто не відміняють броні,зроблені на основі помилок системи. Для прикладу, знову зробимо посилання на ситуацію,про яку ми писали  в Соц Мережах,багатьом людям бронювання було відмінене прямо перед заселенням – це явно не в плюс до репутації системи бронювання.


– Як краще робити такі бронювання?

– Для кожного бронювання бажано мати окремий профіль,ip-адрес та банківську карту. Чим більша кількість бронювань з однієї карти/профілю/і т.д – тим більша ймовірність відміни.


 

Але найкраще, чим ми можемо поділитись з Вами – власним досвідом. Отже,побачивши в 9 ранку такий щедрий подарунок ми зразу ж почали дивитись варіанти у всіх цікавих для нас містах і вже за 2 години ми зробили 4 бронювання – одне у Львові та три у Індії.

Заселення у готель в Львові було на наступний день після бронювання.На рецепції зразу ж спитали чи все добре,відповіли – так,гроші бачимо,після Вашого виселення вони поступлять нам. Вечором другого дня нашого проживання більшості людям відмінили такі бронювання,в тому числі і нам скасували 2 індійських бронювання ( дуже прикро за відміну 5 ночей на Гоа за 5$ 🙁 ) . При цьому,бронювання у Львові і Делі не рухали. Наше виселення пройшло успішним, зразу ж після виселення написали в техпідтримку Expedii,щоб повернули нам кошти за скасовані бронювання – очікуємо їх, багатьом кошти вже повернулись,тому ніяким розводом тут не пахне 🙂

Для себе ми вирішили – такими пропозиціями  ми будемо користуватись,любимо такі лотерейки, залишився вибір за Вами 😉


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: