Польща відкривається для вакцинованих українських туристів!

Актуально від сьогодні!

Згідно оновленої інформації від нашого МЗС, від сьогодні українці, які вакциновані вакциною, зареєстрованою в ЄС – Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson&Jonson, мають право на в’їзд без карантину!

Повна інформація:

З 09.09.2021 р. громадян України додано до категорії осіб, яким дозволено в’їзд на територію Республіки Польща. У тому числі з метою туризму.

Загальні правила прибуття з-за кордону

термін 10-денного карантину буде скорочено, у разі наявності негативного результату тесту на SARS-Cov-2, виконаного не раніше 7–денного періоду з моменту в’їзду на територію Польщі.

Увага! Завершенням карантину вважається наявність у телеінформаційній системі, внесеного діагностичною лабораторією, запису про негативний результат тесту.

Увага! Вищезазначене стосується також дітей, які перетинають зовнішній кордон ЄС на в’їзд до Польщі

Від обов’язку перебування на карантині після перетину зовнішнього кордону ЄС звільнено осіб:

– вакцинованих від COVID-19 (за наявності англомовного/польськомовного документального підтвердження про повний курс вакцинації вакциною, зареєстрованою в ЄС – Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson&Jonson);

– перехворівших на COVID-19 (за наявності документального підтвердження);

– визначених у § 3 Положення Ради Міністрів про встановлення обмежень та заборон у зв’язку з епідемією (водії та члени екіпажів авіа-, залізничних, судноплавних і автотранспортних засобів, інспектори морської адміністрації, учні + супроводжуюча особа, студенти, слухачі, здобувачі післядипломної освіти, докторанти, дипломати, медики, працівники на сільськогосподарських підприємствах, спортсмени + тренери, лікарі, фізіотерапевти, судді, акредитовані журналісти, які в’їжджають до Польщі з метою участі у спортивних заходах, особи, які мають дозвіл на постійне проживання або карту довготермінового резидента країни-члена ЄС + членів їх сімей, які в’їжджають до Польщі з метою транзиту її територією).


Відповідна інформація про дозвіл на в’їзд україцям  на польських офіційних джерелах тут. (пункт 20, додано Україну).


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: