Підбірка бюджетних варіантів для подорожей #5

Ми продовжуємо моніторити усі цікаві пропозиції від авіакомпаній,автобусних пропозицій,сервісів бронювання житла і цього разу ми Вам пропонуємо:

1) Мальта за ~130 Євро! Діємо по нашій схемі – спочатку добираємось до Гданська.Як?Спочатку добираємось до Жешува (інструкція як добратись ТУТ), а з Жешува ми легко можемо добрати до Гданська за допомогою автобусних перевізників Neobus , Polskibus чи польською залізницею. Ціни починаються від 1 зл (раннє бронювання ) і вище. «Піймати» квиток за 10-20 злотих у автобусних перевізників є цілком реально,принаймі нам завжди щастить ;-)

Наступний крок : Авіаперельоти компанію Wizzair Гданськ-Мальта-Гданськ. Дати Бюджетних Вильотів : 3,6,20,31 липень та 7,21,24,28,31 серпень. Повернення назад 20,24,27 липня; 3,7 серпня; 4 вересня.

Приклад бронювання:

2) Дешеві перельоти з Польщі на Новий Рік! Спеціально для Вас  вибираємо дешеві авіаквитки на Новорічний Період! Виліт з Варшави [початку добираємось до Жешува (інструкція як добратись ТУТ), а з Жешува ми легко можемо добрати до Варшави,Вроцлава та Кракова за допомогою автобусних перевізників Neobus , Polskibus чи польською залізницею. Ціни починаються від 1 зл (раннє бронювання ) і вище. «Піймати» квиток за 10-20 злотих у автобусних перевізників є цілком реально,принаймі нам завжди щастить ;-) ]!

Варшава-Осло-Варшава 31 грудня – 6 січня.Авіакомпанія Ryanair. Ціна – 42 Євро.

Варшава-Стокгольм-Варшава 30 грудня – 6 січня.Авіакомпанія Ryanair. Ціна – 58 Євро.

Варшава-Брюссель-Варшава 27грудня – 6 січня.Авіакомпанія Ryanair. Ціна – 68 Євро.

Краків-Мілан-Краків 31 грудня – 6 січня.Авіакомпанія Ryanair. Ціна – 68 Євро.

Вроцлав-Дортмунд-Вроцлав 29 грудня – 5 січня.Авіакомпанія Wizzair. Ціна 57 Євро.

Приклад бронювання:

Будемо вдячні за будь-яку критику чи побажання в коментарях! 😉


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: