Підбірка бюджетних варіантів для подорожей #2

Продовжуємо Вам давати ідеї для бюджетних подорожей,вчора  ми виклали невеличку підбірку,сьогодні вирішили продовжити,і так :

 

1)Шпіцберген за 1090 злотих! Звісно,пропозиція підійде не кожному,але для тих,у кого є бажання/мрія відвідати архіпелаг, розташований у Північному Льодовитому Океані на відстані 1300 км від Північного полюса – ідеальний варіант! Та і не одними ж Парижами і Римами подорожувати 😉

Бронювати переліт через польську систему flipo.pl . Доступні дати : Липень-Серпень. Виліт з польського Гданська, приліт на Longyearbyen.

Приклад бронювання :

2)Варшава – інші міста Польщі,авіаперельоти по 4,5 Євро! Чудовий шанс пізнати Польщу майже безплатно та максимально швидко! Все просто,перш за все,читаємо наш матеріал “добираємося до Жешува самостійно”, а з Жешува ми легко можемо добрати до Варшави за допомогою автобусних перевізників Neobus , Polskibus чи польською залізницею. Ціни починаються від 1 зл (раннє бронювання ) і вище. “Піймати” квиток за 10-20 злотих у автобусних перевізників є цілком реально,принаймі нам завжди щастить 😉

Варшава – красиве місто в якому хочеться гуляти та гуляти,а з Варшави  Ви можете продовжити свою подорож по Польщі до Вроцлава та/чи Гданська!

Квитки по 4,5 Євро (19 злотих) можна купити на сайті авіакомпанії Ryanair, доступні дати : листопад – середина грудня.

Приклад бронювання :

3) З Гданська в Гамбург за 35 Євро[в обидві сторони]! Якщо Ви вирішили скористатись халявним перельотом до Гданська,то радимо не завершувати Вашу подорож,а продовжити її у Гамбурзі!Компанія Wizzair пропонує переліт Гданськ – Любек (місто на відстані 60 км від Гамбурга) – Гданськ на 13-20 листопада 2014 року всього лиш за 35 Євро!

Приклад бронювання :

Сподобались ідеї для подорожей? Це лише початок,очікуйте продовження найближчим часом!


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: