Підбірка бюджетних варіантів для подорожей #1

Доброго дня всім! Давно Вас не тішили бюджетними варіантами для подорожей,тому вирішили сьогодні коротко пройтись по основних “ніштяках” тижня :

1) Система бронювання TravelPony дарує знижку 6% + 35$  у подарунок на перше бронювання ( при умові,що сума бронювання буде не менше 200$). TravelPony – система бронювання,аналогічна до booking.com. Так,тут менший вибір хостелів і дешевих готелів,проте якщо Ви плануєте забронювати житло на 3+ дні,то скоріше всього,саме на TravelPony  Ви заплатите менше,чим у будь-якій іншій системі.

Як отримати знижку у 6% ? – Просто введіть WINTER в область для кодів до 26 жовтня включно.

Як отримати 35$ знижки? – Просто зареєструйтесь на TravelPony по нашому посиланні у будь-який момент забронюйте номер в готелі на суму не менше 200$ і отримайте знижку!

2) Прямий Рейс Київ-Варшава-Київ лише 865 грн! Досить приваблива пропозиція від автобусного перевізника Ecolines. Багато доступних дат до 14 грудня 2014 року. Бронювати потрібно через польську версію сайту – http://ecolines.net/pl/ . При бронюванні квитків туди-назад знижка 20%.

Приклад бронювання :

 

3)Чому Варшава за 865 грн в обидві сторони це круто? Тому що ми пропонуємо для Вас 3 варіанти бюджетних подорожей саме з Варшави!

а) Варшава-Стокгольм-Варшава 14 Євро.

Авіакомпанія : Ryanair. Доступні Дати : 19-26 листопада.

Приклад Бронювання :

б)Варшава-Брюссель-Варшава 29 Євро.

Авіакомпанія : Ryanair. Доступні Дати : 25 листопада – 1 грудня.

Приклад Бронювання :

в)Варшава-Париж-Варшава 37 євро.

Авіакомпанія : Ryanair. Доступні Дати : 5-10 грудня.

Приклад Бронювання :

4) Київ-Чикаго-Київ за 440 Євро! Знайти таку ціну на прямий рейс з Києва до Чикаго практично неможливо,на даний момент прямий рейс  у вибраному напрямку коштує близько 1000 Євро,але треба бути трохи хитрішим і уміти зекономити! Отже, за допомогою компанії Wizzair можна злетіти у Москву та назад всього за 958 гривень!

Приклад бронювання :

А завдяки розпродажу російської авіакомпанії s7 можна полетіти з Москви у Чикаго та назад всього за 383 Євро! Доступні дати є весною та літом 2015 року.

Приклад бронювання :

Ось за допомогою таких хитрих дій можна зекономити будь-яку свою подорож більше,ніж на 50%! Очікуйте продовження варіантів бюджетних подорожей від нас 😉


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: