Виліт в середу з Києва!
Без тестів, карантинів та інших додаткових умов! Летимо на казковий острів Занзібар за чудовою ціною!
Це той варіант, коли пакетний тур з тижневим проживанням коштує дешевше, ніж сам переліт на сайті авіакомпанії 😉
До речі, вже перші туристи встигли злітати то повернутись з цього чудового острова цього сезону – це для тих, хто переживав раніше, що польотна програма може не початись 😉
Туроператор: Компас.
Перевізник: SkyUp.
Доступні дати: Виліт 11 листопада з Києва на 7 ночей.
Умови проживання: Розміщення у *** готелях з сніданками.
В ціну включено: переліт в дві сторони з багажем до Занзібара, трансфер до готелю, медичне страхування.
Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання:
- Для пошуку квитків радимо використовувати Skyscanner - найкращий пошуковик авіаквитків.
- Найдешевші пакетні тури на MistoTravel
- Сервіс для бронювання апартаментів AirBnb - знижки до 39 Євро на перше бронювання
- Hotelscombined - пошуковик, який знаходить найдешевше житло серед усіх сайтів для бронювання житла в готелях/хостелах/апаратментах.
- Omio - отримайте 10 Євро знижки при бронюванні авіа, автобуса чи потяга при сумі бронювання 40+ Євро!
- Compensair-авіакомпанія скасувала/перенесла/затримала рейс? Отримайте до 600 Євро компенсації (актуально для перельотів за останні 4 роки)!