Найдешевші варіанти як дістатись з аеропорта Осло Торп (TRF) в місто

Найдешевший спосіб дістатись Осло з  віддаленого лоукост-аеропорта!

Аеропорт Осло Торп (TRF), який ще називають Саннефьорд, має мало спільного з столицею Норвегії, так як розташований на відстані 110 км від неї.

Лоукостери Ryanair та Wizzair літають сюди з різних міст Польщі ( та інших країн) за копійки і ціна в 38 злотих ( ~9 Євро) за авіа в дві сторони не рідкість.

Сайт для пошуку лоукост квитків взагалі знаходить маршрути з різних міст України до цього аеропорту всього за 27 Євро в дві сторони (  зі стикуваннями у Польщі)!


І все було би ідеально, якби не ціна трансферу з аеропорту в Осло – 244 NOK  за проїзд в одну сторону за бронювання Rount Trip квитка на сайті офіційного перевізника.

Орієнтовний курс – 10 NOK = 1 EUR, тобто майже 50 Євро за трансфер в дві сторони, що в рази дорожче за сам переліт!


Проте ми знайшли як мінімум три способи як можна суттєво зекономити на трансфері з цього аеропорту, користуйтесь на здоров’я:

Неофіційні перевізники.

Перевізники Polskibuss, MiamiBus та PKS Oslo орієнтовані на польських заробітчан та організували “шатл-баси”, які підлаштовані на рейси з Польщі до Осло, вартість трішки нижча офіційного перевізника – 220 NOK в одну сторону.

Пошук попутників.

Дешевший варіант – на FB сторінці Przejazdy z/do Torp/Gardermoen/Oslo ті самі поляки залишають оголошення про поїздки з/до аеропорту і готові взяти попутників.

Варіанти є практично на кожен день, ціни різні і треба уточнювати в приватних повідомленнях. Якщо не розумієте ельфійську польську мову – Гугл Перекладач в допомогу 🙂

Середні ціни – 150-200 NOK за трансфер “до дверей” ( а не автобусної станції як у офіційного перевізника), проте є не поодинокі відгуки, як люди їздили за 50-100 NOK.

Автобус з міста Sandefjord

Якщо для вас не проблема пройти 4 км до зупинки Sandefjord, Fokserød, тоді це ще один варіант, так як автобус в дві сторони коштуватиме 34 Євро.

Квитки можна придбати на пошуковику Omio зі знижкою в 10 Євро (деталі про знижку тут) та офіційному сайті перевізника.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: