Огляд найкращих піцерій у Неаполі

Зовсім недавно ми повернулись з Неаполю. Неаполь був для нас транзитним містом для перельоту на Мальту ( про що напишемо згодом), правда у ньому ми  провели аж два з половиною дні – як для транзиту доволі багато. Так як основні пам’ятки Неаполя та околиць ( Везувій і Помпеї) ми вже бачили, то цей час ми вирішили на насолодження найкращою піцою і пастою в світі.

 

Вибирали піцерії серед місць з високим рейтингом та кількістю оцінок на TripAdvisor та на аналізі провідних тематичних блогів мережі. Отже, ось наш список і наші враження  (усі фото взяті з TripAdvisor):

P.S Перед тим як планувати свій візит радимо заздалегідь провірити розклад роботи конкретного закладу, так як він там хаотичний – багато закладів зачинені в неділю чи понеділок та мають досить тривалу сієсту посеред дня.

1) L’Antica Pizzeria da Michele.

Саме в цій піцерії була головна героїня фільму “Eat, Pray, Love”. І забігаючи наперед скажемо, що найкраща піца на наш погляд була саме тут. Хоч тут готують лише Маргариту і Маринару, бажаючих скуштувати тут не бракує. Тому якщо вирішите піти сюди будьте готові постояти в черзі ( або ж взяти піцу з собою – що буде швидше у випадку довгої черги).

 

Ціна Маргарити – 5 Євро. Для Неаполя це вище середнього рівня, який становить 3-4 Євро.  Але воно дійсно того варте. Хоч і рецепт Маргарити простий до неможливості, в цю піцу неможливо не закохатись, а томатний соус тут просто райський. Недарма Джулія Робертс приділила особливу увагу саме соусу 🙂

3cffd-clip-459kb1

2) Gino Sorbiilo

Вважається, що саме тут було винайдено піцу Маргарита.  Не знаємо, чи це правда, але точно скажемо одне – це найбільш відвідувана піцерія Неаполя. Радимо брати Take Away, так як вільний столик можна очікувати годину ( це якщо повезе) і більше.

 

Тут теж брали Маргариту – мало чим уступала, від вищезгаданої піцерії, але уступала – все таки і соус і тісто кращі в “Мішелі”. Правда ціна тут дещо нижча – 4 Євро. В будь-якому разі, теж радимо завітати сюди.

 

bbd04-clip-525kb1

3) Dal Presidente Pizzeria

Ця піцерія має доволі середній рейтинг на TripAdvisor’і і про неї не пишуть блогери, але нам вона нічим не уступила Sorbiilo. Зайшли ми сюди чисто випадково 2 роки тому і нам так тоді сподобалось, що ми просто зобов’язані були зайти сюди ще раз.

Ціни тут стандартні для Неаполя, проте вибір величезний – близько 20 варіантів ( коли у більшості піцерій 2-4 варіанти).

Ми собі не зраджували і взяли Маргариту та Діаволу ( по факту та ж Маргарита тільки з перцем чилі та гострим салямі). Піца була на висоті. Тому, якщо Вам буде лінь чекати своєї черги в Мішелі чи Сорбілі – сміло йдіть сюди.

b561e-clip-344kb1

4) La Masardona.

На диво, про цей заклад дуже мало інформації в інтернеті, проте він посідає 2-е місце в списку TripAdvisor!  Заклад знаходиться зовсім в непримітній точці, куди неможливо потрапити чисто випадково.

В той момент, коли ми були, у кожного замовника була саме закрита піца.  Мабуть, закриті піци – це фішка саме цього закладу, так як на TripAdvisor’і більшість фото саме закритої піци.

Піца дійсно варта своєї уваги – важко порівняти з вищевказаними піцеріями, так як це зовсім інший тип піци, але якщо Ви відвідаєте цей заклад – то точно не прогадаєте. Смачний досвід 🙂

На рахунок цін – ми взяли стандартну піцу ( в склад входили рікотта, мясо, печериці та помідор). Ціна по меню 4.80 Євро + 10% обов’язкові чайові, які вибивають у чеку.

53feb-clip-276kb1

5) 8 Via Maddalena

Це не назва піцерії, а назва вулиці та будинку, де вона розміщена. Лінк на карту – КЛІК.  Чому саме вона? Ми кожного дня біля неї проходили по декілька разів і ЗАВЖДИ там було дуже багато людей.

Продаються, здається, лише Take Away та всі брали закриту піцу. Ми ж взяли Маргариту за 3.5 Євро – як завжди, на висоті.

Мабуть,  вносити  цей заклад на свою мапу з обов’язковими піцеріями для відвідування не варто, але як будете там проходити і будете голодні – не пожалієте, якщо втамуєте голод саме там 🙂

 


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: