Поради від місцевих: Де смачно поїсти у Львові.

Найти місце, де можна “перекусити”/поснідати/пообідати/повечеряти/випити пива у Львові – легко, заклади харчування практично на кожному кроці. Знайти ж місце, де можна смачно “перекусити”/поснідати/пообідати/повечеряти/випити пива –  набагато складніше, незважаючи на велику кількість кафе/ресторанів/і т.д не усюди смачно та якісно.

Ми вирішили скласти власну підбірку для різних бюджетів, опираючись на свій великий досвід в відвідинах гастрономічних закладах Львова.

Заклади вищої цінової категорії.

I. Поїсти/Відпочити

– “Дзига”. Місцезнаходження: вулиця Вірменська, 35. тел  +380 50 379 9969

“Дзигу” люблять як і місцеві, так і туристи, це й не дивно – хоч і ми внесли цей заклад до вищої цінової категорії, але за співвідношенням ціна/якість це один з найкращих закладів Львова.  Одна з головних його переваг – великий асортимент,  і що найважливіше  – в багатьох закладах з “товстим меню” якість досить посередня, тут же ми пробували багато страв – Кіш, медальйони, десерти і т.д – ніщо не розчарувало нас.

Ще один плюс – хороше розташування і чудова атмосфера – ввечері тут можна насолодитись живою музикою. Рекомендуємо.

–  Реберня “Під Арсеналом”. Місцезнаходження: вулиця Підвальна, 5 тел +380 67 373 4151.

В жодному випадку не беріть тут будь-що, крім реберець! Реберця тут не просто божественні, а щось  вище цього, важко це описати словами. У вихідні тут нерідко можна чекати столик 1-2 години! Та і в будній день не завжди є місце. А от щодо інших страв ( не реберець), то вони тут взагалі не смачні. Тому сюди лише за реберцями!

 

–  Найдорожча ресторація  Галичини. Місцезнаходження: 2 поверх, площа Ринок, 14. тел 050 430 8783

Буває  так, що підеш перший раз кудись – тобі там неймовірно сподобається, другий раз  – досить непогано, третій раз – і розчаровуєшся. Так от, це не про цей заклад. Скільки разів ми тут не були і що не замовляли – все було надзвичайно смачне, тому навіть неможливо щось виділити.

Крім того, що тут чудова атмосфера і прекрасний вид з вікон на саму ратушу, тут є ще своя “фішка” – до всіх цін в кінці “домальовують ” нуль, тобто чай коштує не, до прикладу, 25 гривень, а 250, салат не 60, а 600 і т.д.

Якщо Ви є власником картки “Local” (таку картку можна отримати у будь-якому закладі мережі Local), то Вам просто списують останній нуль в ціні, якщо ж у Вас немає  такої карти, то варто уточнити в офіціанта перед замовленням чи можна буде її отримати 🙂

 

II. Поласувати десертом з кавою.

– Цукерня. Місцезнаходження: вулиця Староєврейська, 3. тел 0322 356 949. Лінк на меню – клік.

Мабуть, одні з найкращих десертів Львова саме тут. Тут беруть не кількістю, а якістю. Маємо на увазі, що порції тут невеличкі ( смішно бачити в деяких закладах  десерти, які важать по 300 грам), проте дуже смачні. Якщо Ви хочете сито поїсти – звісно ж, сюди Вам не варто заходити, але якщо Ви бажаєте насолодитись смачним десертом та неквапливо випити горнятко кави – не оминайте цей заклад.

Заклади середньої цінової категорії.

I. Поїсти/Відпочити

 –  Лінивий Пес. Місцезнаходження: вулиця Краківська, 9. тел 096 528 6094

Хоч “Лінивий Пес” і являється пабом, проте тут дуже хороша кухня. З того, що ми куштували – усі види ковбасок, близько половини салатів ( радимо замовити “Цезар”) та третину закусок – ніщо не розчарувало нас.  І, звісно ж, що за паб без хорошого алкоголю? Пиво та алкогольні коктейлі тут на досить високому рівні, ми ще не були розчаровані 🙂

 –  Ресторан “Челентано”. Місцезнаходження: вул Галицька, 1. тел 0322 367 260

Не плутайте це “Челентано” з іншими, які є практично у кожному районі Львова. Інші заклади теж хороші, проте “Челентано”, яке знаходиться на самій Площі Ринок особливе. По-перше, атмосфера та рівень обслуговування тут дійсно, як в ресторані, а не як у “піцерії на районі”, по-друге, піца тут зовсім інша, на наш суб’єктивний погляд, вона тут найкраща у всьому Львові. Якщо ж цікавить наша порада, то радимо замовити піцу “4 Сири”

II. Випити кави.

 –  Золотий Дукат. Місцезнаходження: вулиця Івана Федорова, 20. тел 0322 356 263

Знову ж таки, на нашу суб’єктивну думку, найкраща кава саме тут. Ціни нижчі, чим в багатьох розпіарених, проте “ніяких” кав’ярнях Львова, а смак кави просто неймовірний.  Асортимент заставить задуматись навіть гурмана – гарантуємо, очі будуть розбігатись у кожного. Не можемо не згадати про атмосферу – вона тут одна з найкращих у Львові.

 –  Фреска. Місцезнаходження: вул Краківська, 9. тел 032 2358774.

Якщо ми хочемо випити кави, але у “Золотому Дукаті” все зайнято – тоді ми прямуємо у “Фреску”. Якщо кава, все ж таки, краща у “Дукаті”, то перевага “Фрески” – тут крім кави і десертів можна і замовити інші страви, які тут уміють готувати. З власного досвіду хочеться подякувати персоналу, який за маленьку незначну дрібничку приніс нам новий заказ, хоча просто могли виправити це маленьке непорозуміння. Однозначно, за це плюс вам.

“Бюджетні заклади”

I. Поїсти.

 –  Пузата Хата. Місцезнаходження: вул. Січових Стрільців, 12 і пр. Шевченка, 10.

Крім Львова, цей заклад є в Києві і Харкові, тому багато хто знає про нього і без нас.

В Львові сюди ведуть цілі туристичні групи на обід, це один з найпопулярніших закладів харчування серед студентів Львівського Національного Університету, навіть в той час, коли в інших закладах практично немає клієнтів, тут можуть бути черги.  Заклад популярний серед всіх верств місцевого населення і туристів – мабуть, це буде найкраще визначення.

 –  Смачні Сезони. Місцезнаходження: вул. Городоцька, 110, вул. Руданського, 1.

В цьому закладі ми харчуємось мало не щодня. Чому ми ходимо сюди? По-перше, тут як за таку низьку ціну дуже смачно – молочні коктейлі по 15 грн, супи по 10-20 грн, пельмені в глечику ~ 30 грн. Яка якість? Звісно, за таку ціну якість не буде як в ресторані, але у нас не було жодних проблем після харчування тут і практично не було страв, які нам би не сподобались – 95% страв на свою ціну були просто неймовірні.

Мабуть, серед туристів це не дуже популярний заклад, але якщо Ви хочете дешево і смачно поїсти – Ви не помилитесь, якщо прислухаєтесь до нас. Ця мережа досить велика, ми вказуємо лише один адрес, який буде цікавим для гостей Львова – біля вокзалу ( вул. Городоцька, 110)

II. Випити пива/вина.

 – Паби Underground ( вул Русових, 11) та 100 Рентген (вул Петра Дорошенка, 50).

Якщо Для Вас паб – це місце, де можна випити смачне та дешеве пиво разом з рибкою/чіпсами/сухариками у супроводі хорошої музики  з такими же любителями – тоді Вам у будь-який з цих пабів. Ціни та асортимент +- однакові, Underground знаходиться ближче до залізничого Вокзалу, 100 Рентген – ближче до центру. Знову ж таки, це місця, де ми інколи заходимо на келих пива, тому радимо від себе і даємо лише найкращі рекомендації про пиво, персонал і атмосферу.

 –  Христофор. Місцезнаходження: вул. Івана Франка, 3. Тел +380 96 320 8774

Цей заклад знаходиться в самому центрі і пиво у ньому переважно таке, яке Ви більше ніде не знайдете у Львові. Не найдешевше пиво ( 30-50 грн за 0.5л), але ну дуже смачне і повністю варте своєї ціни. Рекомендуємо.

 

 –  Букет Вин. Місцезнаходження: вул. Староєврейська, 15 і вул Валова, 19.

Якщо ви надаєте перевагу вину – тоді Вам сюда. Величезний асортимент вина ( варто зазначити не найвищої якості, якщо любите якісне вино, то тут може не сподобатись) по доступній всім ціні. Дуже часто, особливо в вихідні, тут яблуку ніде впасти і люди просто з келихами стоять на вулиці.

Ми НЕ рекомендуємо відвідати такі заклади:

 – “Цісар”.

 – Заклади мережі “Фабрика їжі”

 – “Сіли-з’їли”

 – “Ель Греко”

Хоч у вищеперелічених закладах низькі ціни, тим паче для центра міста, страви там  – як лотерея. Може пощастити, а можете замовити “щось”, що буде просто неможливо їсти. Ми декілька разів “ризикнули” –  після цього в ці заклади ні ногою. Звісно, це лише нас досвід, але багато можна знайти негативного про ці заклади. Окрім того, що страви в більшості випадків там ніякі, так персонал теж не виділяється особливою культурою.

І окремим пунктом хочеться виділити нічні клуби Львова. По-перше, адекватних відвідувачів там дуже мало, по-друге, практично усюди і завжди трапляються певні “заворушки” ну і по-третє – вони жахливі.

P.S Даний матеріал не створений заради реклами/антиреклами різних закладів. Нам просто хотілось висловити власну думку на рахунок тих закладів, якими ми задоволені/незадоволені і в яких ми були далеко не декілька разів, на відміну від різних інтернет-рейтингів, які нерідко складаються людьми, які просто будують рейтинг по відгуках з мережі і т.д. Також це лише чисто наш суб’єктивний погляд, зрозуміло, що не всі можуть його розділяти.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: