Сардинія зі Львова від 62 Євро!

Дешеві перельоти зі Львова до Кальярі!

Який варіант для зимової подорожі оберете ви – гуляти по морозі по містам,  які взимку ну зовсім не такі красиві, як влітку чи весною, постійно шукаючи місце, де можна було б випити теплого чаю  чи відвідати Сардинію, з її середніми + 10 градусами тепла та природою, яка неймовірно красива як влітку, так взимку? 🙂


Назва авіакомпанії: Ryanair, Wizzair.


Доступні дати для подорожі: Січень-Березень 2019 року.


Приклади бронювання:

Переглянути усі доступні варіанти на перельоти до Кальярі можна за .

Для отримання знижки у розмірі 10 Євро обирайте цікавий варіант і на сторінці оплати клікаємо “Redeem Promo Code” та вводимо промокод KIWICOM10.

Ми б рекомендували бронювати перший варіант – крім того, що він найдешевший, так і стиковки там найзручніші.


Ще один плюс відвідання Сардинії взимку – нереально дешеве проживання, всього від 23 Євро/Ніч за 2хмісний номер, знайти такі варіанти можна на пошуковику .


Правила перевезення багажу по даному тарифі:

Ryanair.

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x20x25 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x20 см та вагою до 10 кг, пасажирам прийдеться викупити Priority Boarding, який коштуватиме 6 Євро при бронювання квитка та 8 Євро при проходженні онлайн-реєстрації на рейс.

Або ж  за 8 Євро при бронюванні квитка/10 Євро  при онлайн-реєстрації на рейс можна буде купити право  перевезення багажу розміром до  55x40x20 см та вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).

Wizzair.

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x30x20 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x23 см, пасажирам прийдеться викупити Wizz Priority, який коштуватиме від 5 Євро.

Або ж  від 7 Євро при бронюванні квитка можна буде купити право  перевезення багажу вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


Віза для подорожі: Для відвідин Італії та транзитних країн віза не потрібна за наявності біометричного паспорту.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: