Неймовірно! Португалія зі Львова всього від 54 Євро в дві сторони!

Ціновий рекорд на переліт з України до Португалії!

Португалія була країною, в яку було практично неможливо дістатись дешево з України. Але після приходу лоукостів до України дістатись сюди стає щоразу простіше – ось тепер всього за смішних 54 Євро можна дістатись до Фару чи за 58 Фару + Порту з пересадками в Меммінгемі чи Дюссельдорфі!


Назва авіакомпанії: Ryanair(  в ціні лише ручний багаж).


Доступні дати для подорожі: Листопад – Грудень 2018 року


Приклади бронювань:

Переглянути усі доступні варіанти на перельоти до Фару можна за цим посиланням.

Для отримання знижки у розмірі 10 Євро обирайте цікавий варіант і на сторінці оплати клікаємо “Redeem Promo Code” та вводимо промокод KIWICOM10.

УВАГА: Оминайте бронювання зі стиковками в Лондоні – вас просто не посадять на рейс без наявності UK візи. Усі деталі про транзит через Британію ми писали тут.


Також є варіант за 58 Євро – Львів – Фару ( через Меммінгем) – Порту – Львів ( через Меммінгем) на 2-12 Грудня за цим посиланням.


Правила перевезення багажу по даному тарифі:

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x20x25 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x20 см та вагою до 10 кг, пасажирам прийдеться викупити Priority Boarding, який коштуватиме 6 Євро при бронювання квитка та 8 Євро при проходженні онлайн-реєстрації на рейс.

Або ж за 8 Євро при бронюванні квитка/10 Євро при онлайн-реєстрації на рейс можна буде купити право  перевезення багажу розміром до  55x40x20 см та вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


Віза для подорожі: Для відвідин Німеччини та Португалії віза не потрібна за наявності біометричного закордонного паспорту.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: