Палермо зі Львова всього за 46 Євро!

Сицилія зі Львова по халявній ціні!

Давно ми не писали нічого цікавого на переліт до Сицилії – пора виправлятись і допомогти вам дістатись цього неймовірного острова 😉

Летіти будемо по знайомій для вас схемі – Ryanair через Дюссельдорф, по дорозі туди – 5-годинна стиковка, назад – нічна стиковка з пізнім прильотом в Дюссельдорф і раннішнім вильотом до Львова.


Назва авіакомпанії: Ryanair.


Доступні дати для подорожі: 20-26 Січня 2019 року.


Приклади бронювань:

Для бронювання авіаперельоту до Палермо переходимо за цим посиланням.Найдешевші варіанти проживання знайдете на пошуковику HotelsCombined.

Правила перевезення багажу по даному тарифі:

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x20x25 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x20 см та вагою до 10 кг, пасажирам прийдеться викупити Priority Boarding, який коштуватиме 6 Євро при бронювання квитка та 8 Євро при проходженні онлайн-реєстрації на рейс.

Або ж за 8 Євро при бронюванні квитка/10 Євро при онлайн-реєстрації на рейс можна буде купити право  перевезення багажу розміром до  55x40x20 см та вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


Віза для подорожі: Для відвідин Італії та транзитних країн віза не потрібна за наявності біометричного паспорту.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: