Летимо зі Львова в найкрасивіше місто Норвегії від 51 Євро!

Дешеві перельоти до неймовірного Олесунда!

Олесунд вважається найкрасивішим містом Норвегії –  внаслідок великої пожежі в 1904, коли все місто згоріло дотла, протягом наступних трьох років місто було відбудовано у стилі модерн. Самі ж норвежці одноголосно проголосували за це місто в опитуванні найкрасивішого міста Норвегії.

Місто розташоване на фіордах, а в 110 км від нього знаходиться Гейрангерфіорд – один з найкрасивіших фіордів Норвегії. Надіємось, ми достатньо вас змотивували 😉


Назва авіакомпанії: Wizzair.


Доступні дати для подорожі: Лютий 2019 року.


Приклади бронювань:

Для бронювання авіаперельоту до Олесунду переходимо за цим посиланням.Житло в Норвегії традиційно дороге, але можна спробувати знайти щось цікаве на найкращому пошуковику HotelsCombined, але особисто ми б радили звернути увагу на Airbnb – в цьому випадку це буде кращим варіантом.

Правила перевезення багажу по даному тарифі:

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x30x20 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x23 см, пасажирам прийдеться викупити Wizz Priority, який коштуватиме від 5 Євро.

Або ж від 7 Євро при бронюванні квитка можна буде купити право  перевезення багажу вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


Віза для подорожі: Для відвідин Норвегії та транзитних країн віза не потрібна за наявності біометричного паспорту.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: