Ще дешевше! Зі Львова в Марокко від 51 Євро!

Дешеві перельоти в Марракеш зі Львова!

Зовсім недавно ми писало про супер дешеві квитки до Марокко – всього від 59 Євро  в дві сторони. Окрім того, що ціна досі актуальна, так з’явився варіант за 51 Євро, що означає одне – треба бронювати 😉

Найцікавіші варіанти з дуже короткою стиковкою в Дюссельдорфі на шляху до Марокко та з нічною стиковкою в Меммінгемі при поверненні.


Назва авіакомпанії: Ryanair.


Доступні дати для подорожі: Листопад 2018 року – Лютий 2019 року.


Приклад бронювання: 

Переглянути усі доступні варіанти можна за цим посиланням.

Для отримання знижки у розмірі 10 Євро обирайте цікавий варіант і на сторінці оплати клікаємо “Redeem Promo Code” та вводимо промокод “KIWICOM10“.

УВАГА: Для зручності пошуку після переходу по посиланні в пункті “Stopover airports” зніміть галочку з аеропорту London Stansted ( не посадять на рейс без наявності UK візи. Усі деталі про транзит через Британію ми писали тут ) та у пункті  “Stops” оберіть “Up to one stop”


Правила перевезення багажу по даному тарифі:

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x20x25 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x20 см та вагою до 10 кг, пасажирам прийдеться викупити Priority Boarding, який коштуватиме 6 Євро при бронювання квитка та 8 Євро при проходженні онлайн-реєстрації на рейс.

Або ж за 8 Євро при бронюванні квитка/10 Євро при онлайн-реєстрації на рейс можна буде купити право  перевезення багажу розміром до  55x40x20 см та вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


Віза для подорожі: Для відвідування Марокко необхідно заздалегідь отримувати візу, вартість – 15 долларів.
Для cтиковок в країнах ЄС  (за винятком Британії)  віза не потрібна за наявності біометричного паспорту.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: