Зі Львова в Амстердам лише за 59 Євро!

Дешевий варіант як потрапити в одне з найпопулярніших міст Європи!

Завдяки дешевим перельотам зі Львова до Веце та потягам з Веце до Амстердаму, можемо дістатись в “місто свободи” по цілком низькій ціні.

Приємний бонус – прибуваємо майже в сам центр Амстердаму, економимо декілька Євро на трансфері з аеропорту. Копійки, а приємно 🙂


Назва авіакомпанії: Ryanair + Нідерландська Залізниця.


Доступні дати для подорожі: Лютий – Березень 2019 року


Приклади бронювань:

– Львів-Дюссельдорф (Веце)-Львів 1 Березня-8 Березня 19 Євро http://bit.ly/2QMOxXb

– Львів-Дюссельдорф (Веце)-Львів 22 Лютого-27 Лютого 27 Євро http://bit.ly/2QRgMnx

З Веце до Амстердаму доїдемо потягом, ціни стартують від 19.90 Євро в одну сторону, безліч рейсів кожного дня. Знайти зручний для себе варіант та забронювати можна на офіційному сайті перевізника.

Житло шукаємо на найзручнішому пошуковику HotelsCombined.


Правила перевезення багажу по даному тарифі:

 

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x20x25 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x20 см та вагою до 10 кг, пасажирам прийдеться викупити Priority Boarding, який коштуватиме 6 Євро при бронювання квитка та 8 Євро при проходженні онлайн-реєстрації на рейс ( ціна вказана за один сегмент).

Або ж за 8 Євро при бронюванні квитка/10 Євро при онлайн-реєстрації на переліт можна буде купити право  перевезення багажу розміром до  55x40x20 см та вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


Віза для подорожі: Для відвідин  Німеччини та Нідерландів країн віза не потрібна за наявності біометричного закордонного паспорту.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: