Ласкаво Просимо в Port Aventura.

Про Барселону ми напишемо згодом, але забігаючи вперед хочемо написати про те, що нас найбільше вразило у Барселоні, і, мабуть, у всій цій подорожі – Порт Авентура. На щастя, нам є з чим порівнювати, так як рік тому ми були в Парижському Діснеї і парк розваг, який знаходиться неподалік від Барселони нас вразив куди більше.

В кінці для ми жаліли про одне – що взяли лише одноденний, а не дводенний квиток. Мало того, що ми не спробували і половину атракціонів, так на деяких хотілось кататись ще і ще.

Як дістатись. З вокзалів Estacio de Franca, Passeig de Gràcia, Estació de Sants курсують потяги до Порт Авентури. Ми радимо скористуватись потягами R-16 в напрямку Тортоса / Ульдекона. Ознайомитись з розкладом можна тут. Вартість квитка в один бік становить близько 6 Євро.

Вартість квитка. З цінами на квитки Ви можете ознайомитись на офіційному сайті.

 

Як зекономити. До 6.01.2016 діє акція – придбай 3 упаковки желейок Чупа Чупс ( середня ціна одніє упаковки ~ 1.8 Євро) і отримай знижку 20 Євро. Тобто 15 Євро “чиста” економія. На вході від Вас треба лише упаковка від желейок. Зверніть увагу, що на упаковці обов’язково повинне бути позначення, як на фото нижче.

 

Територія парку розваг. Проблем з туалетами і питною водою немає. З місцями харчування теж. Інше питання, що ціни на хот-дог стартують від 4 Євро. Якщо збираєтесь йти на весь день в парк ( а на менше часу немає сенсу) запасіться або грішми, або продуктами. Перед входом можна отримати карту парку, по всій території є стенди з мапами, направляючі таблички та вільний доступ до wi-fi. Місць для відпочинку теж вдосталь, загалом все на високому рівні.

 

Проблеми. Черги. На деякі атракціони можна чекати по 2 години. Літом, в жару +35 це невиносимо. Пом’якшити цю проблему можна купівлею спеціального браслета ( Express Ticket) , тоді для Вас буде окрема черга і час очікування на основних атракціонах зменшиться в рази, але таке задоволення не з дешевих і коштує від 27 до 48 Євро.

Транспорт. Все-таки могли краще продумати систему добирання, відвідувачів тисячі кожного дня, а ввечері, після 22:00 їде лише два потяга – і це лише те, що ми встигли помітити. Очікувати по годині-півтора потяг якось не ОК. Звісно, ніхто не вимагає потягів кожні 5 хвилин, але в “Час Пік” раз в 30 хвилин було б оптимально.

 

Атракціони.

 

Середземноморя.

Фуріус Бако (Furius Baco). Єдиний атракціон, який ми не встигли відвідати і про що дуже жаліємо. Лише за 3 секунди він розганяється від 0 до 135 км/год – найшвидші американські горки в Європі! Неймовірна горизонтальна катапульта, яка зведе кожного з розуму!

 

 

Північний вокзал (Estació del Nord). Дитячий атракціон, який з тихого Середземномор’я завезе Вас на неспокійни Дикий Захід. По дорозі зупиняється на декількох зупинках. Грубо кажучи, може бути цікавим для маленьких дітей, якщо Вам 14+ гортайте нижче.

 

Порт Драссана (Port de la Drassana). Міні-круїз з Середземномор’я в древній Китай. Мальовничі пейзажі і тотальний релакс гарантовано, але не за цим ми йдемо в парк розваг, правда? 🙂

 

Полінезія.

 

Тутукі Сплеш (Tutuki Splash ). Наш перший атракціон в Порт Авентурі. Близько 1 год 40 хв в черзі були простояні недарма. Обов’язко must try, особливо в пекельну спеку. Що може бути краще при температурі + 35, коли ти спускаєшся з гірки вниз і в кінці на тебе спрямоювуть маленькі потіки водички?

 

 

Хвиля Кон-тікі (Kontiki). Пам’ятаєте, як в ми всі в дитинстві години могли проводити на гойдалках? Якщо У Вас також є ця ностальгія, то не оминайте цей атракціон, тим паче на нього практично немає черг. Ви залазите у каное, прищіпаєтесь, каное піднімається і починає розгойдуватись вверх-вниз, все просто і дуже весело 🙂

 

 

Каное (Canoes). Дитячий атракціон, максимальний зріст для якого 1.4м, мабуть не варто на ньому зупинятись?

 

Китай.

 

Дракон Хан (Dragon Khan). Улюблений атракціон автора цього матеріалу. З моменту відкриття парку атракціонів в 1995 році Дракон Хан в Порт Авентура став зіркою першого іспанського тематичного парку. До тих пір ще не існувало нічого подібного в Іспанії таких розмірів, з таким розмахом інновації, що дарує такі незабутні враження, атракціон став європейським еталоном в американських гірках. Він кладається з запаморочливого спуску і 8 вражаючих петель неймовірної висоти, кидає виклик самим хоробрим і забирає вгору на швидкості в 110 км / год.

 

 

Шамбала (Shambhalа) . Цей атракціон ми не “осилили”. Він б’є три європейські рекорди:

– Найвищі гірки в Європі (76 метрів)
– Американські гірки з найдовшим падінням (78 метрів)
– Найшвидший європейський hypercoaster, він досягне 134 км / год вже на першому спуску.

Атракціон складається з 5 camelbacks (підйомів під час пробігу), найменший з яких має висоту еквівалентну 7-поверховій будівлі. На кожному з цих camelbacks пасажири будуть відчувати ефект, відомий як air time, втрачаючи контакт з сидінням. Це буде подібним на різкі перепади рівня на грунтовій дорозі, але набагато більш інтенсивні.

 

 

 

 

Чайні Чашки (Tea Cups). Мабуть, такі атракціони є усюди, принаймі ми катались на таких у Львові та Діснейленді в Парижі. Ви сідаєте у велику чайну чашку, яке неймовірно крутиться на своєму блюдечку. Хороший атракціон для всієї сім’ї.

 

Імператорська кобра (Cobra Imperial). Атракціон призначений для дітей та всієї сім’ї. Його оформлення просто на 5+, не катались на ньому, але он як про нього пише на офіційному сайті Порт Авентури: “ Держитесь крепче, потому что Императорская Кобра ПортАвентура вот-вот завертится!  И будет набирать скорость во время вращения,  и вертеться всё быстрее и быстрее. Вы почувствуете невероятную силу вращения и безудержное веселье … и в этот момент поднимите руки, чтобы получить ещё более сильные впечатления, в то время как аттракцион Императорская Кобра Китая ПортАвентура (Cobra Imperial China PortAventura) не перестаёт вращаться со скоростью, которая приведёт вас в восторг. Вы захотите, чтобы он не останавливался никогда, попросите Императорскую Кобру ПортАвентура продолжать вертеться со всеми вами на своей спине, вы не захотите, чтобы веселье прекращалось. Вы не сможете перестать смеяться в то время, как Императорская Кобра вращается кругами, извиваясь вверх и вниз в небольших подъёмах и спадах, которые сделают ещё более приятным этот аттракцион, предназначенный для детей и взрослых. Все ли готовы для старта? Что вы ждёте, эта забавная зелёная кобра подготовила для вас удобные сидения, чтобы вы держались крепко и … потом отпустили руки, чтобы по-настоящему почувствовать скорость, пока вы летаете кругами посреди Востока ПортАвентура. ”

 

Вайтан Порт (Waitan Port). Див. Порт Драссана

Мексика.

Ураган Кондор (Huracan Condor). Головною визначною пам’яткою Мексики в Порт Авентура і одним з головних атракціонів парку є Ураган Кондор . Єдиний атракціон парку, який підніме вас на висоту 100 метрів, щоб ви відчули, що таке справжнє вільне падіння. Це найвищий атракціон Порт Авентура, ви побачите, як височіє в центрі Мексики вражаюча вежа, по якій не перестаючи піднімаються відвідувачі, і коли вони зупиняються нагорі на кілька секунд, раптом швидко падають на неймовірній швидкості. Тільки якщо раніше ви вже пробували вільне падіння, ви знаєте, які почуття відчуваєш при цьому

 

 

Ель Діабло ( El Diablo). На фоні інших американських гірок цей атракціон однозначно програє по “крутості”, але язик не повернеться сказати щось погане в його бік. Для “розігріву” перед Драконом Ханом і Шамбала в сам раз 🙂

 

 

Пернатий Змій (Serpiente Emplumada). Поки стояли в черзі до Урагану Кондор ми тільки й слухали писки відвідувачів цього атракціону. Виглядає досить безобідно, що у цньому особливого і чому усі верещали так і не зрозуміли. Дивіться відео, можливо Ви зможете розгадати цю загадку.

 

 

 

Юкатан(Yucatan). Якщо Ви любите атракціони, де Вас розкручує на нереальній швидкості зі сторони в сторону – ласкаво просимо. Тільки будьте обережні, щоб Вас не стошнило 😉

 

 

 

Секрет Народа Майя (El Secreto de los Mayas) . Зеркальний лабіринт, більше нічого не можемо сказати, так як не були там.

 

Броненосці (Armadillo ) і Жеребці (Los Potrillos). Атракціони для самих маленьких.

 

Дикий Захід.

 

Канал Срібної ріки (Silver River Flume). Вище ми писали про “водяний атракціон” Тутукі Сплеш. Цей атракціон є його аналогом з одним плюсом та одним мінусом. Плюс – висота спусків більша, мінус – сидіння менш зручні, в будь-якому випадку радимо до відвідування.

 

 

Гранд-Каньон Рапідс (Grand Canyon Rapids). Для нас цей атракціон став розчаруванням, так як від останнього атракціону, на який завжди були довжелезні черги ми очікували більшого, чим просто катання по течії на круглій конструкції.

 

Стампіда ( Stampida). Ще одні американські горки на території парку, і, як інші, виконані на досить високому рівні. Сумувати любителю американських горок на території Порт Авентура точно не прийдеться. 70 км/год – непогана швидкість, радимо прокататись.

 

 

ВольПаюте(VolPaiute). Ви ризикнете спробувати найшокуючий, який крутиться, атракціон Порт Авентура? На атракціоні Вольпаюте ви вирішуєте, на якій швидкості ви будете обертатися, але не висоту, на яку ви підніміться. Не переставайте крутитися в швидкому темпі.

 

 

 

Божевільні бочки (Crazy Barrels). Ще одна інтерпретація “чашечок”, виглядає дуже і дуже якісно.

 

Товагавк (Tomahawk). На сайті цей атракціон описаний як американські горки для найменших ( зріст 1.05-1.85м). Для нас це є дивним, так як збоку вони виглядали нічим не “менш страшними” за Ель Діабло

 

 

 

Дикі буйволи (Wild Buffalos )і Буффало Родео ( Buffalo Rodeo). Старі-добрі машинки 🙂

 

Лабіринт Блексміт (Laberinto BlackSmith) і Карусель (Carrousel). дитячі атракціони для най-най-менших.

 

СезамоАвентура.

Ця зона була відкрита в 2011 році і до нестями вражає наймолодших відвідувачів парку. Якщо Ви хочете дізнатись більше про цю частину, радимо Вам відвідати офіційний сайт.

 

 

Спектаклі.

 

Гріх було б не згадати про спектаклі, яких тут більше десятку. Кожна локація має по декілька спектаклів. Будемо відверті – цілого дня може не хватити, щоб обійти усі найцікавіші атракціони парку, вже не кажучи про спектаклі. Але спектаклі – це одна з гордостей парку, від них кайфують усі відвідувачі. Ми змогли потрапити лише на два, тому й коротко про них напишемо.

 

Храм Вогню (Templo del Fuego) – Мексика. Більше години ми вистояли в черзі, але це було варто. Важко описати це словами, тому зацитуємо текстом з оф сайту: “ Самый смелый искатель приключений парка ПортАвентура (Port Aventura) задался целью заполучить сокровище, охраняемое Храмом огня (Templo del Fuego). Присоединитесь к нему в этом удивительном приключении, в котором вы поможете ему расшифровать секретные коды, спрятанные в стенах храма Порт Авентуры, чтобы войти внутрь и начать приключение. Будьте внимательны ко всем деталям его указаний, чтобы вы смогли насладиться этим уникальным огненным шоу.

Вы должны будете помочь ему со всеми загадками, которые он находит, чтобы вы смогли открыть двери Храма Огня (Templo del Fuego) и начать настоящую охоту за сокровищем. Никогда прежде вы не испытывали того, что ждёт вас в этом действительно огненном шоу, с помощью самого смелого археолога парка развлечений ПортАвентура. Нет сомнений, что с вашей помощью ему удастся открыть двери, чтобы все смогли войти в тёмный храм. Смотрите внимательно, куда вы идёте, и не упускайте из виду археолога, который будет копаться в глубинах Храма огня (Templo del Fuego), стараясь не разбудить огонь великого храма. Он будет преодолевать самые сложные препятствия и доберётся до сокровища, но вы не избежите пробуждения ярости храма, который защищает свои сокровища от тех, кто хочет их унести. Храм Огня Порт Авентуры (Templo del Fuego) загорится, когда вы доберётесь до добычи, заполненной золотом.

Попросите археолога забрать его, хотя храм уже пробуждает свою ярость наиболее интенсивным и зрелищным огнём, который поднимет температуру и усилит напряжение каждого из присутвующих. Есть только один выход, чтобы забрать с собой сокровища Порт Авентуры и спастись от пламени – быть самым проворным”

 

 

Льодовиковий Період.Подорож 4D (Ice Age: The 4-D Ride) – Полінезія. Тут Вам запропонують переглянути уривок з мультфільму “Льодовиковий Період: Ера динозаврів”, де Ви, завдяки новітнім технологіям, зможете себе відчути одним з персонажів мультфільма 🙂

 

 

Загальні враження. Незважаючи на те, що нашим знайомством була майже двохгодинна черга до першого і атракціона і певні труднощі з добиранням додому вночі, ми однозначно рекомендуємо цей парк розваг усім, хто читає цей матеріал, хіба мало того, що на нашу суб’єктивну думку, це одне з найкращих, що є в Барселоні та її околицях?


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: