В’єтнам з Києва від 360 Євро!

Чудова ціна на переліт до Ханою!

Якщо чудові варіанти на перельоти до Індії, Тайланду та Шрі-Ланки регулярно бувають на нашому порталі, то про дешеві квитки до В’єтнаму ми пишемо куди рідше.

Ось зараз є можливість купити квитки за хорошою ціною – всього 287 Євро з Франкфурта до Ханою, а до Франкфурта можна долетіти з МАУ чи Wizzair за +- 75 Євро без необхідності ночівлі на шляху “туди”, проте  з ночівлею у зворотню сторону.


Назва авіакомпанії: Air China + МАУ/Wizzair.

Доступні дати для подорожі:  Березень-Травень 2019 року.

Приклади бронювання:

Київ – Франкфурт – Київ 22 Березня – 6 Квітня https://bit.ly/2CVvLFE + Франкфурт – Ханой – Франкфурт 22 Березня – 5 Квітня https://bit.ly/2P59lJ7


Київ – Франкфурт – Київ 3-26 Квітня https://bit.ly/2yO1SEt + Франкфурт – Ханой – Франкфурт 3-25 Квітня https://bit.ly/2Omhtjk


Київ – Франкфурт – Київ 5-22 Травня https://bit.ly/2yVBp83+ Франкфурт – Ханой – Франкфурт 5-21 Травня https://bit.ly/2P6OlleПравила перевезення багажу по даному тарифі:

Air China.

В ціну включений реєстрований багаж вагою до 32 кг та ручний багаж вагою до 5 кг та розмірами 55x40x20 см.

МАУ.

В ціну включений лише ручний багаж вагою до 7 кг та розмірами 55x40x20 см.

Wizzair.

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x30x20 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x23 см, пасажирам прийдеться викупити Wizz Priority, який коштуватиме від 5 Євро.

Або ж від 7 Євро при бронюванні квитка можна буде купити право  перевезення багажу вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


Візи для подорожі: Для  в’їзду в В’єтнам необхідна віза, яку можна отримати в аеропорту по прильоті при наявності заздалегідь оформленного Invitation letter.

Для транзиту через Франкфурт необхідно мати біометричний паспорт або мультишенген.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: