Стамбул, Бангкок, Куала Лумпур і Копенгаген в одній подорожі з Києва всього від 270 Євро!

Божевільна ціна для неймовірної подорожі!

У авіакомпанії  Rojal Jordanian з’явились халявні перельоти на маршруті Стамбул – Бангкок + Куала Лумпур – Копенгаген – всього близько 200 Євро! Комбінуючи тут дольоти до Стамбула та повернення з Копенгагена разом з МАУ загальна ціна становить всього 270 Євро!
Вам залишається всього лиш організувати трансфер між Бангкоком і Куала Лумпуром ( що є супер дешево), або додати ще одне ( чи декілька міст) до цієї неймовірної подорожі. Наприклад, можна додати Сингапур ( який безвізовий при транзиті до 3х діб включно).

Назва авіакомпанії:  Rojal Jordanian + МАУ.

Доступні дати для подорожі: Жовтень 2018 року – Січень 2019 року.

Приклад бронювання:

– Стамбул – Бангкок + Куала Лумпур – Копенганен  30 Жовтня – 15 Листопада 202 Євро http://bit.ly/2IpMEZg
– Стамбул – Бангкок + Куала Лумпур – Копенганен  11-27 Грудня 198 Євро http://bit.ly/2tLH402
– Стамбул – Бангкок + Куала Лумпур – Копенганен  13 Грудня 2018 року – 13 Січня 2019 року 204 Євро http://bit.ly/2FMwWpC

Найдешевшими варіантами потрапити до Стамбулу та повернутись з Копенгагену будуть квитки по тарифі “lowcost ” у МАУ ( за виключенням святкових дат, на ті дати можете пошукати альтернативні варіанти у Wizzair ( Копенгаген-Київ) чи Pegasus, AtlasGlobal ( авіа з різних міст України до Стамбула).

Віза для подорожі: Для відвідання Малайзії громадянам України віза непотрібна.

Для відвідання Тайланду терміном до 15 днів можна оформити візу в аеропорту, на довший термін потрібно отримувати візу у консульстві. Усі деталі  можна дізнатись у посольстві або у блозі Life is Travel.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: