З Києва до Праги + Нюрнберга від 75 Євро!

Один з найдешевших варіантів потрапити до Праги з України!

Хоч Прага знаходиться відносно близько до України, бюджетно та комфортно дістатись до неї не так просто – автобуси їдуть близько доби, що сумнівне задоволення ( хоч і часто є дешеві варіанти), а авіаперельоти – доволі дорогі.

Найвигідніші варіанти ми писали раніше тут,  а зараз з’явились  якраз супердешеві перельоти до Нюрнберга, з якого від 14 Євро та 3.5 години їзди можна дістатись до Праги, та і сам Нюрнберг точно вартий уваги!


Назва авікомпанії: Wizzair.


Доступні дати для подорожі: Січень – Лютий 2019 року


Приклад бронювання: 

Переглянути усі доступні варіанти можна за цим посиланням.

Для отримання знижки у розмірі 10 Євро обирайте цікавий варіант і на сторінці оплати клікаємо “Redeem Promo Code” та вводимо промокод “KIWICOM10“.

З Нюрнбергу до Праги курсує безліч автобусів по ціні від 14 Євро в одну сторону, найзручніше шукати цікавий для себе варіант на сайті BusRadar.


Правила перевезення багажу по даному тарифі:

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x30x20 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x23 см, пасажирам прийдеться викупити Wizz Priority, який коштуватиме від 5 Євро.

Або ж від 7 Євро при бронюванні квитка можна буде купити право  перевезення багажу вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


Віза для подорожі: Для відвідання  Чехії та Німеччини віза не потрібна за наявності біометричного паспорту.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: