Летимо взимку до Мілану з Києва всього від 44 Євро!

Низькі ціни на перельотах з Києва до Мілану через Познань ( без транзитних ночівль) !

Пора летіти в Італію! Неважливо чи ви там вже були десятки разів чи ні, чи ви тільки недавно прилетіли з неї, чи не були там кілька років. Якщо є дешеві квитки до Італії – потрібно просто бронювати їх і готуватись до кілограмів найкращих піц світу та літрів чудового вина!


Назва авікомпанії: Ryanair.


Доступні дати для подорожі:  Січень – Лютий 2019 року


Приклад бронювання: 

Переглянути усі доступні варіанти можна за .

Для отримання знижки у розмірі 10 Євро обирайте цікавий варіант і на сторінці оплати клікаємо “Redeem Promo Code” та вводимо промокод “KIWICOM10” – діє лиша на бронювання вартістю від 50 Євро.

При пошуку обирайте варіанти з вильотом з Києва о 17:30 та назад з вильотом з Мілану о 7:00 – в таких варіантах у вас не буде нічних стиковок.


Правила перевезення багажу по даному тарифі:

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x20x25 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x20 см та вагою до 10 кг, пасажирам прийдеться викупити Priority Boarding, який коштуватиме 6 Євро при бронювання квитка та 8 Євро при проходженні онлайн-реєстрації на рейс.

Або ж  за 8 Євро при бронюванні квитка/10 Євро  при онлайн-реєстрації на рейс можна буде купити право  перевезення багажу розміром до  55x40x20 см та вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


Віза для подорожі: Для відвідання Польщі та Італії віза не потрібна при наявності біометричного паспорту.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: