Куди можна поїхати без візи?

Одною  з перешкод для українських мандрівників є виготовлення візи. Насправді,виготовлення візи  це дуже простий процес,який займе у Вас лише 1-2 дні на підготовку документів та 2-3 тижня очікування,тим більше у нас час є багато компаній,які готові допомогти з отриманням візи.

Але,незважаючи на це,можуть і бути інші причини,чому люди не хочуть оформляти візу – можливо,вони не планують багато подорожувати і не хочуть переплачувати зайві 100-150 Євро;можливо,немає необхідних документів для отримання Візи і т.д

Тому ми вирішили скласти топ-5 країн які можна відвідати без візи українцям

1) Грузія.

безвізові країни

Маючи лише закордонний паспорт,Ви можете відвідати цю неймовірну країну з особливим колоритом! Надзвичайно щирі та відкриті люди радо зустрінутись гостей у свої країни! Ціни не відрізняються від цін в Україні,а якість тих самих продуктів в декілька разів вища! Де ж ще Ви зможете скуштувати справжній шашлик  та аджарський хачапурі?

Грузія пропонує і пляжний відпочинок в Батумі,і гірськолижні курорти в Гудаурі,і лікувальні та байнеологічні в Боржомі,Атхала та інших містах! Це країна,в яку варто просто приїхати,без будь-якої мети і насолоджуватись іншим культурним світом.

2)Вірменія

Безвізові країни для українців

Якщо Ви вирішили відвідати Грузію,то не втратьте хорошу можливість відкрити для себе одну з найстаріших країн світу – Вірменію. Там Ви зможете знайти пам’ятки дохристиянської епохи ,унікальні природні пам’ятки (прісноводне озеро Севан,Джермукський водоспад,печера Хндзореска та інші). Як і Грузія,Вірменія має особливу та неповторну кухню,відкритих місцевих жителів,які охоче з вами вип’ють “Арарат” та пригостять шашликом. І,само собою,згаслий вулкан Арарат,висотою понад 5000 метрів!

3)Тайланд

віза україна

Тайланд не є зовсім безвізовий для нас,але отримати візу можна по прильоті в сам Тайланд,заплативши лише 30$. Тайланд приваблює усіх пляжним відпочинком.Такі пляжі,як в Пхукеті,Самуі і Паттайї  дуже важко знайти.Найкращий період,щоб позагаряти на найкращих пляжах Азії – лютий-березень. На жаль,наші туристичні агентства  загинають дуже високу ціну на тури в Тайланд,коли за самі авіабілети можна заплатити лише 350-400 Є.

4) Аргентина,Бразилія та Перу

Мачу-пікчу

Для тих,хто любить екзотику ,ми пропонуємо ці країни. Звісно,дістатись туди нелегко,але це того вартує : Мачу-Пікчу,Патагонія,водоспад Ігуасу,Амазонка,Статуя Христа в Ріо! Лише там Ви зможете насолодитись справжнім вином,навчитись танцювати танго у справжніх майстрів,відвідати найпопулярніший карнавал у світі та добратись до Тітікаки..

5)Росія та Білорусь

Москва

Для цих сусідніх нам країн не те,що візи не потрібно – навіть достатньо одного українського паспорта! Незважаючи на політичну ситуацію,ми були у Москві в липні цього року і ніяких проблем не виникало – люди що в Росії,що в Білорусі,нічим не гірші за українців. Якщо ж Ви вважаєте,що там немає на що дивитись – Ви помиляєтесь,нам не хватило 3х днів щоб обдивитись усю Москву. Приїхавши в Білорусь,Ви зустрінетесь з такою чистотою на вулиці,якої не буде в жодній іншій країні Європи!

Це лише короткий список безвізових країн для українців,з найбільш привабливих варіантів ще є Ізраїль,Казахстан,Туреччина,Туніс,Чорногорія,Колумбія,Єгипет – Вам залишилось лише вирішитись з країною і подорожувати!


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: