Корфу. Практичний довідник.

Корфу – найзеленіший острів Греції, який омивається Іонічним морем.  На жаль, немає можливості порівняти Корфу та інші грецькі острови, але сміло заявляю, що обравши цей острів місцем свого відпочинку – Ви ніразу не пожалієте.

Як дістатись.

Єдиний адекватний варіант дістатись з України – це Aegean Airlines.  Деколи можна побачити ціну на переліт в дві сторони в районі 100-120 Євро. Правда, дуже великий мінус – таку ціни навряд чи Ви побачите на польоти в сезон.

Інші варіанти – Ryanair з різних міст Польщі, у тому числі з такого близького для нас Жешува.  Часто, навіть на літо, можна знайти ціну у 50-60 Євро в дві сторони, що вважається зовсім дешево. Вам залишається лише моніторити ці сайти.

 

Пересування по острову.

На острові є два види автобусів – “сині” та “зелені”.

Cині – курсують по самому містечку Корфу ( а не по цілому острову) та його найближчих околицях. За допомогою них Ви зможете доїхати з аеропорту в місто чи до морського порту. Сайт перевізника – http://www.astikoktelkerkyras.gr/indexeg.php

 

“Зелені – курсують по цілому острові з початковою точкою в Корфу Таун. Завдяки цьому автобусу Ви зможете побачити усі найбільш відомі туристичні місця на Корфу. Сайт перевізника – https://greenbuses.gr/routes-en

 

Загалом, без проблем можна побачити острів завдяки цим двом перевізникам, але це не дуже зручно. Так як, скоріше всього, Ви будете жити десь на березі моря, Вам спочатку прийдеться дістатись в Корфу Таун і далі їхати до “туристичного об’єкта” і назад. Автобуси там їздять не дуже часто, тому прийдеться підлаштовуватись під графік двох автобусів, що зовсім не зручно.

Якщо Ви хочете побачити весь острів, ми б радили орендувати авто ( а ще краще – байк). З цінами, на жаль, не підкажемо.

 

Проживання.

Згідно букінгу, на червень 2018 року зараз ( осінь 2017 року) , ціни на середній по якості 2хмісний номер стартують від 25 Євро, що зовсім дешево. АЛЕ, якщо Ви будете бронювати безпосередньо за місяць-два до поїздки, боюсь, що ціни будуть не такі приємні. Мені прийшлось бронювати за 2 тижні до поїздки ( на 1 особу) і найкращий варіант це був номер в хостелі ( 8-місна кімната) за 20 Євро/ніч ( включаючи сніданки та вечері, але без кухні та холодильника).

 

Також є виключно грецький сервіс по бронюванні житла.

Локальний сервіс  для бронювання житла Elounda хоч і має безліч мінусів на фоні букінга, проте там дешевше житло.
Лінк на сервіс https://www.elounda.com

 

Харчування.

Найдешевший варіант – закупитись в Lidl’і у Корфу Тауні, де ціни +- на рівні українських і готувати самому.

Щодо цін в тавернах, то  +- вони такі :  Гірос від  2.5 до 3.5 Євро, Грецький салат в районі 3-5 Євро, Сувлакі 5-7 Євро, порція пасти 5-7 Євро.

 

Пляж Пелекас.

Автор цього матеріалу відпочивав саме на цьому пляжі, тому й описувати буде його. Якщо Вам потрібна інформація про інший пляж – Just google it.

 

Пелекас ну дуже сподобався. По-перше, до нього легко дістатись  “синім автобусом” з центру міста Корфу. По-друге, вода була просто ідеально прозора, на будь-якій глибині можна було спокійно роздивлятись своє тіло під водою та маленьких рибок. По-третє, територія пляжу достатньо велика, у пік сезону ( середина липня) тут взагалі не відчувалось, що пляж заповнений людьми. Не було жодної тисняви як у воді, так і на самому пляжі.

 

Не знаю, як було на інших пляжах в Корфу, але у цей самий час на пляжах Ксамілю ( Албанії) людей було забагато, приходилось лежати на відстані декілька сантиметрів один від одного.

 

Ще один плюс Пелекасу ( а для когось і мінус) – море мілке. Щоб дойти до глибини, прийдеться потратити трішки часу.

 

Лежаки на пляжі коштували 2 Євро, що зовсім недорого. Приходити на пляж приходилось або до 12ї години або після 17-ї, в інший час там було неможливо знаходитись.

 

На пляжі є два безкоштовних поля для волейболу, які майже завжди були вільні.

 

Загалом, якщо Ви любите “клубний” відпочинок, то цей пляж точно не для Вас, він більше підійде любителям спокійного /сімейного відпочинку.

 

Замість висновку.

Для мене Корфу був всього лиш проміжним пунктом між Україною та Албанією, на якому я провів 5 днів і залишився більш, ніж задоволеним. Основною причиною вибору Корфу було те, що авіа з Жешува в Корфу коштувало близько 35 Євро в одну сторону, а паром з Корфу до Саранди ( Албанія) трішки більше 20 Євро – дешевшого варіанту потрапити на південь Албанії просто не було.

Проте, у будь-якому випадку, якщо Ви розглядаєте варіанти відпочинку на одному з грецьких островів, раджу серйозно задуматись над Корфу – сюди відносно неважко дістатись, транспортна система на острові не ідеальна, але досить ОК, є пляжі для тих, хто любить як і спокійний відпочинок, так і “нічне життя”. Клімат тут чудовий, водичка приємна ( станом на середину липня), проживання ( якщо бронювати заздалегідь) не вартує шалених грошей, є достатньо туристичних об’єктів ( так , не дуже багато, але на декілька “екскурсійних” днів вистарчить), “руссо” та “україно” турісто за 5 днів майже не було замічено.

Якщо Вам є чим доповнити цю статтю – прошу писати в коментарі 🙂


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: