Отримання індонезійської візи у Києві.

Багато мандрівників, які їдуть в тривалу подорож по Азії, роблять індонезійську візу в Куала-Лумпурі або ж інших азійських містах, у нас такої можливості не буде, тому зробили візу заздалегідь в Києві – все надзвичайно просто:

1) Приходимо у посольство республіки Індонезії на вул Отто Шмідта, 8. Найближча станція метро “Лук’янівська”. Від неї ще приблизно 10-15 хв йти пішки.

Час роботи посольства: Пн-Пт 10.00-12.00 Прийом Документів. 12.00-13.00 Видача Документів.

Попередньої реєстрації не потрібно – все проходить в порядку “живої черги”

Ми подавались 8го лютого – людей майже не було, час очікування ~ 10 хвилин. Хоча, за словами інших відвідувачів, бувало й таке, що наплив людей був просто неймовірним.

2) Заповнюємо анкету.

Зробити це можна і вдома. Але у посольстві є хороший приклад як правильно заповнити її. На жаль ми не зробили фото анкети, тому якщо зможете найти зразок в мережі – заповнюйте по ньому. Якщо ж ні – краще зробіть це в посольстві.

Анкету можна роздрукувати заздалегідь  і вклеїти фото. Лінк на анкету – клік.

ВАЖЛИВО: Анкета повинна бути на одному листку  з двох сторін – два окремих листка вони не приймають!

3) Подаємо документи.

У віконечку сидить дівчина, яка судячи з усього, розуміє лише індонезійську і англійську мови.

Ми подавали:

–   Заповнену анкету з вклеєним одним фото формату 3х4.Закордонний паспорт.Бронювання готелю на весь період перебування в Індонезії на сайті booking.com без попередньої оплати.

–  Страхування від компанії PZU на весь період перебування в Індонезії – це обов’язково потрібно мати!

–  Всі квитки по нашому азійському маршруту – всі квитки були оплачені, АЛЕ на дошці оголошень вказано, що необов’язково, щоб квитки були оплачені, можна просто зробити безкоштовне бронювання і подати їм його.

–  Виписка з банку ( у нашому випадку – Альфа Банк). Ось тут дуже важливо, так як багато людей мало з цим проблеми. По-перше, ніде не вказана точна сума, яка повинна бути на карті з розрахунку на 1 день. Говорять, що 100$/ день на людину достатньо.

Ми подали на 19 днів:

  1. Виписку на фірмовому бланку з перекладом на англійську мову і вказаним телефоном банку про баланс 4000$ + рух коштів за останні 3 місяці.
  2. Для кількості дали просто рух коштів гривневої карти з балансом 25 000 грн і рух карти в Євро з балансом 600 Євро.
  3.  Довідку з нотаріуса про спонсорство ( так як нас двоє, а всі виписки були лише на одну особу – в такому випадку обов’язково потрібно зробити дану довідку. Ціна близько 150 грн, роблять у будь-якому нотаріусі).

 

В багатьох людей виникали проблеми з виписками, тому радимо зразу ж зробити максимально повну виписку, щоб не було таких ситуацій, як у одного дописувача з одного форуму:

  •  В кінці, якщо все ок – платимо 50$ за людину. У нас не прийняли дві 10$ купюри, так як вони були старого зразку і сказали донести нові при отриманні – було зроблено, хоча досить дивне зауваження..

 

В результаті 8 лютого ми подали документи, 10 лютого паспорти були забрані.

Інформація про подачу  документів різна від різних дописувачів: одні кажуть, що можна здати документи через кур’єра і т.д, інші кажуть, що хоча б одна людина з тих, хто подається, повинна бути присутня на подачі документів – дати точну відповідь тут не зможемо.

Що ж на рахунок відбору документів – то це може зробити будь-хто, основне віддати квитанцію, яку видають вам при подачі документів.

Ось і все – сам процес дуже простий, але краще підготуватись до нього. Фото самої ж візи нижче.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: