Летимо на початку лютого з Києва!
І знову пропозиція на відпочинок в сонячному Єгипті! Цього разу налаштували фільтр на лише 5* готелі та “Все Включено”/”Ultra Все Включено”!
Більшість готелів має чудову високу оцінку, також є варіанти з розміщенням в топових готелях на курорті Марса Алам ( ціни починаються від 411$ з особи)!
Туроператор: Anex Tour.
Перевізник: AzurAir
Доступні дати: Виліт 31 січня – 7 Лютого з Києва на 7 ночей.
Умови проживання: Розміщення у ***** готелях з “Все Включено”!
В ціну включено: переліт в дві сторони з багажем до Хургади, трансфер до готелю, медичне страхування.
Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання:
- Для пошуку квитків радимо використовувати Skyscanner - найкращий пошуковик авіаквитків.
- Найдешевші пакетні тури на MistoTravel
- Сервіс для бронювання апартаментів AirBnb - знижки до 39 Євро на перше бронювання
- Hotelscombined - пошуковик, який знаходить найдешевше житло серед усіх сайтів для бронювання житла в готелях/хостелах/апаратментах.
- Omio - отримайте 10 Євро знижки при бронюванні авіа, автобуса чи потяга при сумі бронювання 40+ Євро!
- Compensair-авіакомпанія скасувала/перенесла/затримала рейс? Отримайте до 600 Євро компенсації (актуально для перельотів за останні 4 роки)!