Авіа з Харкова до Фінляндії від 44 Євро!

Ціновий рекорд на перельоти до Фінляндії!

Комбінуючи перельоти  Wizzair з вильотом з  України та пересадкою десь у Європі можна знайти багато цікавих пропозицій, проте більшість з них вимагають дві ночівлі в транзитному місті.

Ми ж знайшли перельоти з Харкова до Турку з стиковкою у Гданську, на шляху до Турку у нас буде ночівля в Гданську ( де є безліч супер дешевих хостелів), назад – всього 2.5 годинна стиковка.

І не лякайтесь, що приліт до Турку – з цього міста від 1 Євро можна доїхати до Хельсінкі та далі 🙂


Назва авікомпанії: Wizzair.


Доступні дати для подорожі: Січень – Лютий 2019 року


Приклад бронювання: 

Переглянути усі доступні варіанти можна за цим посиланням.

Для отримання знижки у розмірі 10 Євро обирайте цікавий варіант і на сторінці оплати клікаємо “Redeem Promo Code” та вводимо промокод “KIWICOM10” – діє лиша на бронювання вартістю від 50 Євро.


З Турку до Хельсінкі чи інших міст можна доїхати всього від одного євро користуючись місцевим бюджетним перевізникам Onnibus.


Правила перевезення багажу по даному тарифі:

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x30x20 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x23 см, пасажирам прийдеться викупити Wizz Priority, який коштуватиме від 5 Євро.

Або ж від 7 Євро при бронюванні квитка можна буде купити право  перевезення багажу вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).


Віза для подорожі: Для відвідання Польщі та Фінляндії віза не потрібна при наявності біометричного паспорту.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: