GoCampers – проживання та авто у Ісландії 2 в 1 лише від 45 Євро за добу для 2х осіб!

Супер вирішення для бюджетних мандрівок!

Ісландія – нереально дорога країна. Ціни на проживання тут стартують майже від сотні Євро за двомісні номера, рятують ситуацію AirBnb ( хоча далеко не усюди є “бюджетні варіанти”) та кемпінги.

Також без власного авто в Ісландії немає що робити. Хіба що їздити автостопом, про переїзди автобусом “між містами” можете забути. Приклади цін на авто наведені нижче.

Тобто, в кращому випадку, тижнева мандрівка на двох обійдеться  170 Євро + ~ 60 Євро * 7 = 590 Євро + пальне та харчування.


Проте, є варіант об’єднати житло та авто в кемпер та заплатити лише  311 Євро! При цьому ви будете супер гнучкі і не буде жодних прив’язок до зарезервованих апартаментів і т.д


Сервіс прокату кемперів – GoCampers. Чисто випадково потрапили на цей сайт ( пост не проплачений, партнерського посилання немає)  і ціни радують око – 45 Євро за ніч у вересні, 60 Євро у липні та серпні, є чудовий варіант з 5-місним кемпером за 190 Євро за ніч, проте це авто оснащено обігрівачем, що може бути критично важливим для деяких мандрівників.

При цьому, авто оснащене та в ціну включено:

  • Спальні мішки.
  • Газовий пальник.
  • Посуд та сковорода з каструлею.
  • Подушки.
  • Матрас та ще різні дрібниці.

Ось як це все виглядає:


Ми особисто, на жаль, цим сервісом не користувались, проте можна прочитати відгуки на Google Maps та Tripadvisor – все дуже і дуже ок.


Лінк на GoCampers.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: