Добираємось до Будапешта самостійно!

Будапешт – одне з найкрасивіших міст Східної Європи, яке знаходиться зовсім близько від України. Крім того, що це чудове місто для проведення вік-енду і т.д, з Будапешта часто можна знайти хороші пропозиції від авіакомпаній Wizzair ( часто є дешеве авіа в Стамбул і ОАЕ) та Ryanair ( низькі ціни на польоти до Ізраїля).

Тому радимо розглядати Будапешт не лише як місто, де можна з задоволенням провести вільний час, а й як місто, яке можна стати стартом для бюджетної подорожі.

Приклади цікавих варіантів для подорожі з Будапешта (6000 форінтів ~ 20 Євро):

Як  потрапити в Будапешт.

1 ) Авіакомпанія Wizzair. Рейс Київ-Будапешт.

Не найдешевший, але в той час і найкомфортніший спосіб. Всього 2 години і Ви в місці призначення. Рідко коли є ціни нижче 629 гривень в один бік, наявність такої ціни скоріше рідкість, ніж закономірність.

 

2 ) Автобус  чи прямий потяг з Києва/Львова/інших міст  в Будапешт.

Автобуси ми шукали на сервісі Busfor. Ціни не з дешевих, тому радимо розглядати інші варіанти. Ціна на потяг з Києва і Львова в Будапешт приблизно та ж сама (59 і 43 Євро відповідно).

 

3) Сервіс попуток Blablacar. Часто можна знайти дуже хороші ціни, але вагомий мінус – не завжди оголошені ціни відповідають дійсності та плани водія різко можуть змінитись у останній момент.

 

4) Найбюджетніший спосіб:

 

I. Добираємось з будь-якого зручного Вам міста до міста Чоп потягом Укрзалізниці.

 

II. Автобус Чоп-Будапешт за 17 Євро! На сайті перевізника Ви знайдете усе інфо – розклад,  періодичність і т.д.

II. Альтернативний варіант: Квиток на потяг Чоп-Будапешт коштує приблизно 20 Євро. Перевага потяга – їздить кожен день.  Недолік: пересадка в місті Захонь та необхідність доплатити “за резервацію” квитка Захонь-Будапешт в режимі онлайн або у касі/кондуктора. Також можна окремо купити квиток Чоп-Захонь, а у Захоні купити квиток Захонь-Будапешт.

Розклад руху потягів Чоп-Захонь можна глянути тут.

Розклад руху потягів Захонь-Будапешт можна глянути на сайті угорської залізниці.

Важливо: Якщо Ви студент і маєте картку ISIC – купуйте квиток Чоп-Захонь, а у Захоні купуйте квиток Захонь-Будапешт по 50% студентській знижці – перевірено на власному досвіді.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: