Як самостійно отримати кубинську візу

Як отримати кубинську візу не виходячи з дому.

Не сприймайте це як рекламу, на жаль, за цей пост ми не отримаємо жодної оплати, але не можемо не порекомендувати сервіс, яким самі скористались і який допоміг нам зекономити суттєво грошей та часу.

Найкращим варіантом є замовлення туристичної картки (саме так офіційно називається кубинська віза) на сайті cubavisas.com

По-перше, для тих, хто не з Києва – нема потреби їхати сюди для отримання візи в посольстві. Для “місцевих” – нема потреби підлаштовуватись під час роботи посольства, збирати мінімальний пакет документів (заповнена анкета, фото, документ, який підтверджує мету поїздки, підтверджене бронювання/купівля авіаквитка в обидві сторони, медичне страхування) і т.д.


По-друге, на cubavisas.com суттєво нижчі ціни, ніж пропонують наші місцеві турагенти. 24 британські фунти – це ціна з доставкою з Лондона в Україну.

До прикладу, вартість картки в посольстві – 30 доларів, в місцевих турагентів – 60 доларів і вище.


По-третє, це супер просто і надійно – заповнили просту анкету на сайті, оплатили і чекаємо картку.

Ми брали звичайну доставку, без трекінгу, візу отримали за 2.5 тижні (доставка з UK). Є варіант за додаткову оплату замовити експрес доставку.

Компанія досить оперативно відповідає на всі питання у WhatsApp’i, тому ще раз рекомендуємо – простішого способу нам не вдалось знайти.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: