Найбюджетніші способи дістатись з України в Прагу

Раніше ми писали матеріал про те, як бюджетно потрапити до будь-якого польського міста ( ТУТ і ТУТ), який зібрав десятки тисяч переглядів. Тепер настала чергана написати про те, як дешево доїхати до Праги 🙂


Авіасполучення.

Оновлено 9 серпня 2019 року. З середини жовтня компанія Sky Up починає літати зі Львова та Харкова до Праги та з Києва до Пардубіце. Ціни зі Львова починаються від 992 гривень в одну сторону, з Харкова – 1501 гривні та 1247 гривень з Києва до Пардубіце + 3 Євро за прямий шатл бас з аеропорта до Праги. Більше інформації тут.


На жаль, стандартна ціна на  переліт з будь-якого українського міста до Праги коштує понад 100 Євро – що доволі дорого, враховуючи, що відстань відносно невелика.

Винятком є бронювання квитків за 10-12 місяців наперед по тарифу “lowcost ” від авіакомпанії МАУ. При покупці такого квитка Ви зможете взяти з собою лише ручний багаж та не зможете внести жодні зміни квиток. Орієнтовна вартість – 40 євро в дві сторони.

Сайт авіакомпанії МАУ за посиланням.


Авіа + Автобусне сполучення.

Wizzair. Львів/ Київ – Вроцлав/Братислава. Сайт авіакомпанії за посиланням.

В угорського лоукостера дуже часто є дешеві квитки на авіа до Вроцлава та Братислави – 16 Євро в одну сторону це далеко не рідкість, а для членів Wizzair Discount Club взагалі бувають ціни по 9 Євро!

Flixbus та RegioJet. сайти перевізників за цим та цим посиланням.

А на відстані всього 330 км від цих міст знаходиться Прага. З Вроцлава практично на будь-який день можна знайти квиток за +- 10 Євро до Праги у перевізника FlixBus, з Братислави – у перевізника Flixbus або RegioJet – в сумі виходить від 19 Євро в одну сторону ( у найкращому варіанті) – швидко, дешево та комфортно!


 АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ВАРІАНТ: Авіакомпанія Wizzair Київ – Нюрнберг +  автобусний перевізник Flixbus Нюрнберг – Прага.

Вищеописані варіанти є кращими, так як перельоти до Вроцлава і Братислави дешеві, так само і доїзд з Нюрнберга в Прагу починається від 15 Євро, але можете просто запам’ятати для себе про такий можливий варіант 😉


Автобусне сполучення.

LeoExpress. Сайт перевізника за посиланням.

На данний час це один з найкращих і найдешевших варіант як дістатись з України в Прагу.  Автобус відправляється зі Львова та курсує до Праги через Краків, Катовіце та Богумін.  У Богуміні відбувається пересадка на їх потяг, який прямує до Праги.

Трішки детальніше – зі Львова до Богуміна Ви їдете на автобусі. Автобус доволі комфортний, достатньо місця для ніг, wi-fi та розетки біля кожного сидіння. Далі, на цьому ж квитку ( Львів-Прага) , у Вас є сегмент Богумін-Прага на потязі від компанії LeoExpress.  Автобус  Вас завозить під сам залізничий вокзал в Богуміні, а рейси побудовані так, щоб Ви чекали потяг зовсім недовго. У разі форс-мажорної ситуації та якщо автобус не встигне на рейс потяга – Вас спокійно посадять на наступний потяг ( а вони там доволі часто) до Праги.

Стандартна ціна – Близько 19 Євро в одну сторону. Проте під час різних розпродажів ( про які ми писатимемо тут) ціна може бути всього 3-5 Євро! Нижче приклад як нам вдалось купити у 2016 році ( такі акції бувають доволі часто) квиток за 3.7 Євро і приклад актуальної ціни на рейс через 1.5 місяці без жодних акцій та знижок.

Також цей перевізник їздить з Ужгорода та Мукачево до Кошице автобусом, а далі йде пересадка на потяг до Праги. Стандарта ціна – ~ 17 Євро в одну сторону.

– East West Eurolines. Сайт перевізника за посиланням.

З Києва, Львова, Житомира, Тернополя, Рівне (та інших міст) до Праги та  Брно всього за 100 гривень!

Автобусний перевізник EWE пропонує такі халявні ціни на перші 2 квитки на вищеперелічені маршрути. Такі ціни доступні лише в одну сторону!

Квитки з’являються у продажі за 2 місяці до дати поїздки, квитки розлітаються майже моментально.

Для отримання таких цін потрібно просто зареєструватись на сайті перевізника, підтвердити реєстрації та залогінитись у свій профіль.

– Ecolines. Сайт перевізника за посиланням.

Ecolines теж дуже часто влаштовує розпродажі, майже кожного місяця ( на враховуючи переїзди в пікові дати та літній сезон) можна знайти квитки зі Львова до Праги за приблизно 13 Євро чи 20 Євро з Києва.

Стандартна ж ціна – 40 Євро в одну сторону на рейс з Києва та 25 зі Львова.

 

 


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: