Де поїсти за кордоном?

Здавалось б,в чому проблема?Якщо людина купила квитки на транспорт та забронювала житло,то хіба питання їжі – це проблема?

Так,це не проблема,але рахуйте самі – в Україні можна найти непоганий комплексний обід за 30 грн.В Європі,за ці ж гроші (1,3 Євро) ,навіть порцію супу в недорогому закладі харчування буде великою проблемою. Тому ми,користуючись,власним досвідом,вибрали 4 варіанти де харчуватись за кордоном,при цьому оминати Макдональдси та КФК.

 

1)North Fish

Так,це фаст фуд. Але не такий фаст фуд,до якого привикли українці – Макдональдс або Хот-Дог з сумнівною сосискою. НІ! Це чудовий заклад харчування з чудовими умовами,де за декілька євро можна ситно наїстись. Єдиний його мінус – він є лише у Польщі.Зате є у кожному великому місті в більшості торгових центрів.

В цьому закладі ви вибираєте рибку за смаком,гарнір за вашим смаком і на касі Вам вибивають ціну. До прикладу,за шматок рибки,порцію картоплі фрі , смаженої спаржі та порції салату ми заплатили лише 16 злотих (близько 4 Євро). Але цього було достатньо,щоб наїстись обом. Тим паче,було дійсно смачно! Будете в Польщі – обов’язково завітайте!

2)Заклади харчування східної кухні.

Якщо у Вас виникають асоціації з брудним закладом та неохайними гастарбайтерами з Азії,шкідливою хімічною їжею – Ви помиляєтесь. Ці заклади не мають нічого спільного з аналогічними закладами в Україні. По-перше,там все чисто та охайно. По-друге,тут вам не дадуть,як у нас,лапші і декілька порцій гострого соусу і будуть запевняти що це таке тайське блюдо – тут дійсно зготують вам їжу люди,які знають як це робити. По-третє,по смаку це буде як мінімум,не гірше,чим обід в бюджетному (по європейським міркам) закладі харчування. І,навіть,в центрі міста Ви зможете бюджетно пообідати!

До прикладу,  в Римі ми хотіли з’їсти суп  у центрі міста, мінімальна ціну, яку ми бачили в звичайному закладі – близько 6 Євро, у ресторані тайської кухні нам вдалось ж знайти за 3 Євро!

3)Заклади харчування за межами центра міста.

Багато людей помиляються, коли думають, що найкращі ресторани завжди у центрі міста. Насправді, на наш погляд, будь-який заклад харчування потрібно оцінювати не по зовнішньому вигляді і місцерозташуванні, а по його кухні. Всім відомо, що ціна на оренду приміщення в межах центра та за його межами  кардинально відрізняється, тому врахуйте, що коли Ви за обід заплатите умовних 15 Євро, то умовних 2 Євро – це буде “плата за можливість пообідати в центрі міста”

Достатньо відійти чим далі від центру міста і ціни кардинально відрізняються,стосується не лише закладів харчування,а й магазинів,апартаментів. Знову ж таки, з власного досвіду – в центрі Рима ціна на піцу в ресторанах стартувала від 5 Євро за Маргариту, ми ж скуштували неймовірно смачну піцу з Buffalo Mozarella за 4 Євро в неаполітанському ресторані за межами центра.

4)Кебаб .

Так,це фаст фуд.Тут навіть не поспориш,але це найбільш економний варіант.Середня вартість 2-4 Євро,але одним таким кебабом можна наїстись не те,що одному,а й двом! У Європі в більшості випадків їх готують турки або араби – саме у них потрібно купувати це,адже у цьому вони майстри своєї справи! Повірте,нічого спільного з українськими кебабами чи шаурмою воно не має. Тут Ви не побачите антисанітарію чи неякісних продуктів,навпаки – Вам ще й лимонним соком заправлять його 😉 . Ми керуємось таким правилом – якщо в цього закладу є багато покупців, то йому можна довіряти. Звісно ж, завжди потрібно довіряти здоровому глузду, і якщо бачите, що місце кухаря чи його зовнішній вигляд в неналежному стані, то краще оминати такі заклади. То ж,якщо ви хочете економити по максимуму,то кебаб – вибір #1,буде смачно,повірте!

 

У вас є також хороші варіанти?Діліться в коментарях – будемо вдячні!


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: